Як навчитися читати думки на відстані. обчислити своє число.

Думка - одне з найскладніших, суперечливих і непізнаних явищ світобудови. Але абсолютно точно можна сказати, що думки людини мають величезний потенціал. Звідси виникає питання, чи може людина, використовуючи можливості своєї свідомості, проникати в чужі думки?
Вам знадобиться
  • - Доброволець з числа близьких людей;
  • - приміщення, захищене від сторонніх шумів.
Інструкція
1
З точки зору фізики, кожна думка створює в просторі коливання енергії. Дослідним шляхом було встановлено, що кожна думка має свою частоту, і мозок людини, будучи найпотужнішим «біологічним комп'ютером», може її вловлювати. Ця проблема вкрай мало вивчена. Незрозумілими залишаються багато механізмів цього процесу, але ясно одне - даний процес за певних умов можливий.
2
Якщо ви хочете навчитися читати думки на відстані, то будьте готові до наполегливої і кропіткої роботи над власною свідомістю. По-перше, ви повинні навчитися шляхом релаксирующих методик приводити свою свідомість в стан абсолютного спокою. Ви також можете займатися різними видами медитацій.
3
Коли ви навчитеся занурюватися в стан спокою, то виявите, що, незважаючи на повне розслаблення всього організму, мозок продовжує активно працювати. Потік найрізноманітніших думок не зупиняється ні на секунду. Щоб чути чужі думки, ви повинні навчитися контролювати свої.
4
Для цього виконуйте вправу, яке можна охарактеризувати як «повну тишу» у свідомості. Ви повинні припинити думати взагалі. Заблокуйте всі думки. Спочатку ви зможете звільнити свою свідомість всього на пару хвилин, але з часом удосконалите свої результати в кілька разів.
5
Третій етап підготовки включає в себе безпосередньо саме вправу. Попросіть близької людини, з яким у вас досить багато спільних переживань, зосередитися і подумати про один з таких подій. Подбайте про те, щоб ваш партнер зручно розташувався в м'якому кріслі, позбавте його від сторонніх шумів і інших відволікаючих чинників. Самі розташовуйтеся неподалік.
6
Використовуйте методику прогресуючого розслаблення. Але не затягуйте цей процес, адже ваш близька людина не підготовлений до подібного роду заходам і може просто заснути, якщо ви будете занадто довго готуватися.
7
Потім звільніть свої думки і спробуйте вловити, про що думає ваш партнер по експерименту. Після того, як ви побачите фрагменти якоїсь події, точно усвідомите, що це не плід вашої уяви, а якийсь сигнал ззовні, можете закінчувати сеанс. Після експерименту звірте свої припущення з думками іншої людини.
8
На початкових етапах задумане подія має бути вам знайоме - це дуже важливо. В майбутньому це не матиме значення. Вдосконалюючись, ви зможете все більше віддалятися від людини, чиї думки ви читаєте.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yHAfM6R8uEU
Читання думок на відстані - це телепатія. Нею володіють парапсихологи і медіуми. Телепатичні здібності може розвинути в собі будь-яка людина. Для цього необхідні регулярні тренування, завзятість і віра у власні сили. Існує ряд вправ, які допомагають навчитися впізнавати думки на відстані . Слід виконувати їх щодня.
Інструкція
1
Вправа з запіскамі.Попросіте абсолютно різних людей написати будь-які записки. Усамітнитеся. Розслабтеся. Постарайтеся зупинити хід ваших думок і ні про що не думати. Прикладайте кожну записку до чола по черзі. Під час цього процесу у вас в голові почнуть з'являтися мислеобрази цих людей. Суть завдання в тому, що ви повинні точно уявити людину, яка написала записку. Ця вправа допомагає розкрити телепатичні здібності.
2
Вправа з предметом.Возьміте предмет, який належить людині, чиї думки ви бажаєте дізнатися. Потримайте його в руках. Через деякий час, у вас повинні виникнути образи, що стосуються цієї особи. З часом в вашу голову почнуть приходити мислеобрази людини, яким ви цікавитеся. Ви навчитеся читати думки.
3
Вправа з часамі.Оно направлено на тренування яснослухання, тобто ви зможете дізнатися думки на відстані , розвинувши незвичайний слух. Візьміть годинник. Усамітнитеся в тиху кімнату. Поступово віддаляйте годинник від вуха, доти, поки звук цокання буде ледь уловимо. Вслухуйтеся деякий час, але не більше 10 хвилин. Проводячи це заняття постійно, ви збільшите діапазон вашого слухового сприйняття. Кожного разу ви повинні переставляти годинник все далі від себя.Постепенно ви навчитеся вловлювати звуки, які ніхто не чує. Ви будете слухати думки.
4
Розвивайте телепатію скрізь. Ви можете тренуватися, де вам хочеться. Адже заняття абсолютно нешкідливі для оточуючих і навіть непомітні. Якщо ви їдете в громадському транспорті, спробуйте «прочитати», хто зараз виходить. Або, йдучи по вулиці, подумки попросіть попереду йде людини обернутися. Ви повинні робити все силою однієї лише думки, не здійснюючи жодних фізичних дій.
5
Передача пісьма.Ето досить складна вправа, що вимагає концентрації уваги і енергетичних затрат. Проводити його необхідно в спокійній обстановці. Не відволікайтеся на сторонні предмети. Розслабтеся. Уявіть перед собою образ якої-небудь людини. Складіть йому внутрішнє послання, тобто ви повинні чітко сформулювати текст листа. Тепер зосередьтеся на посланні і уявіть, що воно отримано адресатом. Головне, весь час концентруватися на листі і образі людини. Пам'ятайте, що тільки постійні наполегливі заняття принесуть успіх.