Як встановити драйвер для китайського телефону.

Незважаючи на низьку надійність, підроблені телефони користуються певною популярністю. Їх власникам, так само, як і користувачам звичайних телефонів, доводиться здійснювати обмін файлами між апаратом і комп'ютером, і драйвер для цього потрібен не завжди.
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся операційною системою Windows, встановіть драйвер для телефона з доданого до нього диска. Обов'язково попередньо перевірте його на віруси. За відсутності такого диска скачайте відповідний драйвер зі сторінки http://china-gsm.ru/load/drivers/13/.
2
При відсутності на вашому комп'ютері операційної системи Windows, або при небажанні встановлювати на нього додаткові програми просто підключіть апарат прикладеним кабелем до USB-порту машини. Він повинен визначитися як кардрідер.
3
Якщо такий спосіб підключення телефону не привів до успіху, а драйвера немає, скористайтеся звичайним кардридером. Пам'ятайте, що китайські телефони не мають функції «гарячого» размонтирования карти пам'яті. Знімайте карту тільки при вимкненому апараті.
4
Зняті фотографії та відеокліпи знайдіть, відповідно, в папках Photos і Videos. Перші мають формат JPG, а другі - 3GP, як і в звичайних мобільних телефонах.
5
Не намагайтеся поставити на китайський телефон J2ME-додатки. Відповідною віртуальної машини в апараті немає (за рідкісними винятками). До нього підходять лише файли додатків в спеціальному форматі, розробленому в Китаї - MRP.
6
Перший спосіб установки таких додатків полягає в наступному. На карті пам'яті (з використанням драйвера або без такого) видаліть весь вміст папки mythroad. Можна використовувати для цього і менеджер файлів самого апарату.
7
Знайдіть в інтернеті файл dsm_gm.mrp і помістіть його в цю папку. Туди ж помістіть і файли з потрібними вам додатками. В налаштуваннях апарата відключіть одну з SIM-карт, після чого наберіть USSD-команду * # 220807 #.
8
З'явиться список додатків. Виберіть з нього потрібне і запустіть. Якщо списку не з'явився, включите ту SIM-карту, яку ви відключили, і відключіть іншу. Спробуйте ввести цю команду знову.
9
У випадку, якщо цей спосіб не допоміг, поступите таким чином. Запустіть наявне в телефоні додаток MRP Store. Автоматично поновіть його до останньої версії через інтернет. В папці mythroad знову з'являться файли та інші папки. Знайдіть в ній папку mrp240x400 і помістіть mrp-файли туди. Ні в якому разі не видаляйте файл mopo.mrp.
10
Знову запустіть MRP Store, після чого натисніть на правий значок середнього ряду (на ньому зображений джойстик з галочкою). З'явиться список додатків. Виберіть серед них потрібне і запустіть його. Або, натиснувши на значок "More", завантажте інші додатки. Качайте тільки ті з них, які безкоштовні, оскільки в Росії здійснити оплату додатків з MRP Store неможливо.