Як вивчити іноземну мову.

У наше століття стрімкої глобалізації складно домогтися успіху без знання хоча б однієї іноземної мови. Великі корпорації віддають перевагу претендентам, які володіють англійською, німецькою, французькою та іншими мовами. Крім того, знання мови може стати в нагоді і на відпочинку в іншій країні, і для розширення кругозору. Отже, як же вивчити іноземну мову з мінімальними втратами?
Інструкція
1
Перш за все, важливо визначитися з вашої мотивацій. Для чого ви хочете вивчити іншу мову? Для роботи, відпочинку, подорожей або спілкування з іноземцями? Скільки часу ви готові витратити на вивчення мови в день, тиждень, місяць? Скільки грошей ви можете витратити на досягнення мети? Як тільки ви відповісте на всі ці питання, вам буде легше визначитися зі способом навчання.
2
Мабуть, найефективніший спосіб вивчення мови - це проживання в країні, де цією мовою говорять. Приміром, якщо ви хочете вивчити англійську, то можете поїхати на спеціальні мовні курси до Великобританії або США. Якщо коштів на курси не достатньо, то можна відправитися на яку-небудь робочу програму, яких тепер пропонується величезна безліч. Опинившись в іншій країні, ви опинитеся в кризовій ситуації, коли вам доведеться висловлюватися і розуміти мову носіїв.
3
Якщо ж з країни виїжджати ви не плануєте, то можете записатися на курси вивчення мови в Росії, благо подібних пропозицій хоч відбавляй. Курси хороші, перш за все, тим, що викладання там ведеться за комунікативне методиці, тобто ви будете осягати ази мови в процесі спілкування. Основний мінус курсів полягає в тому, що кожна людина засвоює нову інформацію в своєму темпі, і викладачеві складно підлаштуватися під кожного учня.
4
Для того, щоб оволодіти мовою, одних курсів або індивідуальних занять недостатньо. Вам необхідно якомога щільніше оточити себе іншомовним матеріалом - читати книги, дивитися фільми і телесеріали, слухати музику на мові, що вивчається, відвідувати іншомовні форми і сайти. Візьміть собі за правило запам'ятовувати хоча б одне іншомовне слово кожен день.
Корисна порада
1) Не чекайте миттєвих результатів, вивчити мову за місяць невозможно.2) Ставте перед собою досяжні цілі на тиждень, місяць, полгода.3) Нагороджуйте себе за виконані мети - новим нарядом або пляшкою віна.4) Заведіть друзів -едіномишленніков, адже разом осягати нову мову набагато цікавіше і приємніше.