Як налаштувати телефон для відправки смс. Як налаштувати пересилку.

Спілкування за допомогою смс давно вже стало улюбленим заняттям у багатьох власників стільникових телефонів. Це дуже зручно і швидко, особливо якщо поруч немає інтернету. Короткі текстові повідомлення (скорочено смс) дуже популярні у молоді. Головні гідності смс - невелика вартість і тихий прийом повідомлень.
Вам знадобиться
  • - Мобільний телефон;
  • - Номер телефону абонента, якому хочете відправити повідомлення;
  • - Грошова сума на рахунку телефону.
Інструкція
1
Сьогодні послугами пересилання коротких повідомлень користуються майже 80% абонентів стільникового зв'язку в світі. За допомогою смс люди спілкуються, знайомляться, діляться інформацією і навіть працюють. Щоб налаштувати телефон до оправці смс, треба виконати кілька простих операцій.
2
Увімкніть телефон і увійдіть в меню телефону за допомогою клавіші під словом «Меню» на екрані телефону. Меню зазвичай розміщується в центрі дисплея знизу. З отриманого списку виберіть «Повідомлення», а в наступній вкладці - «Нове повідомлення». Перед вами на телефоні відкрилося вікно для введення тексту смс, туди введіть текст Вашого повідомлення.
3
Набір тексту смс можна зробити по-різному. Деяким людям зручніше користуватися функцією Т9 - це система інтелектуального введення. Телефон намагається вгадати то слово, що ви набираєте. Налаштування Т9 виробляється в розділі «Функція»: там вибираєте вкладку «Додатково», а потім шукаєте «Налаштування Т9» і зберігаєте зміни.
4
Можна набирати текст повідомлення через кнопки телефону, де поруч з цифрами знаходяться і букви. Потрібно швидко натискати на клавішу до вибору потрібної літери або цифри з прописаних на ній. Якщо ви починаєте натискати наступну клавішу або повторно попередню, то друкується нова буква або символ.
5
Щоб зробити виправлення в тексті (видалити помилковий символ), потрібно поставити курсор після непотрібної букви і натиснути клавішу, яка найчастіше знаходиться праворуч під екраном. Клавіша «0» служить для установки пропуску між словами. Якщо потрібно поставити крапку, кому або інший символ, шукайте клавішу «1» і натискайте до пошуку потрібного.
6
Після набору тексту смс, його потрібно відправити - обираєте параметр «Передати» або «Відправити». Телефон запропонує написати потрібний номер абонента або вибрати його з телефонної книги, що зберігається на сім-карті або в телефоні. На цьому настройка телефону для відправки смс закінчена. Вам залишається тільки натиснути одну клавішу «Відправити», і ваше повідомлення "полетить" до потрібної людини. Ваше смс відправиться за однієї важливої умови - якщо у вас на телефоні є позитивний баланс.