Як отримати факс через інтернет.

Використання індивідуальних факсових номерів у деяких випадках просто необхідно, навіть якщо більш кращим для роботи є e-mail. Номер повідомлення може знадобитися, наприклад, в ході оформлення заявок на гранти, заповнення різноманітних форм реєстрації, при залишенні броні на місця в готелях і т.д.
Інструкція
1
Ще на початку дев'яностих групою ентузіастів компанії TPC було розпочато проект, який дозволяв отримувати повідомлення електронної пошти звичайним факс-апаратом. Однак зручне отримання і відправлення факсу через інтернет стало можливим тільки завдяки використанню сервісів передачі даних із поштової скриньки на факси або з web-інтерфейсу без використання додаткового ПЗ.
2
Розглянемо схему отримання факсу за допомогою сервісу компанії TPC, одного з найбільш надійних і функціональних. Перевірте, чи є одержувач абонентом, що знаходяться в зонах обслуговування компанією. Для цього необхідно або зайти на сайт компанії http://tpc.int/ver.html, або відправити лист без змісту на адресу електронної пошти tpccover@info.tpc. З e-mail можна виключно висилати повідомлення, причому зона покриття змінюється з високою частотою - сервіс підтримується об'єднанням ентузіастів.
3
Підготуйте текст повідомлення з форматом адреси remoteprinter.имя_получателя@номер_факса.iddd.tpc.int і вишліть його. Після цього повідомлення можна буде отримати на факсному пристрої.
4
Можна також скористатися веб-інтерфейсом відправки факсових повідомлень. У ході підготовки повідомлення можна використовувати інтерфейс web-сторінки http://tpc.int/sendfax.html. Web-інтерфейс управління факсом зручний - в ньому можна і отримувати, і відправляти факси, обслуговування абонента може бути як комерційним, так і повністю безкоштовним.
5
Процедура надсилання та отримання факсу через web-інтерфейс досить проста: - пройдіть реєстрацію, щоб отримати персональний ідентифікаційний номер факсу та PIN-код, який буде потрібно для захисту важливих даних; - надішліть факс, підготувавши його інструментами web-інтерфейсу. Факс можна буде посилати практично в будь-які країни і майже миттєво, і дуже скоро користувач буде повідомлений про доставку повідомлення. Разом з повідомленням буде отримана реклама спонсора - це спосіб підтримати сервіс.
Зверніть увагу
Платні акаунти дають власникам можливість міняти номери і збільшувати максимальну довжину тексту.