Як оформити інтер'єр кімнати.

Роблячи ремонт своїми силами, ми прагнемо спростити процес і звести грошові витрати до мінімуму. У погоні за економією естетична сторона питання відходить на другий план. Втім, навіть у цих умовах можна зробити кімнату красивою, оформивши інтер'єр у стилі прованс.
Інструкція
1
Позбавтеся від старого підлогового покриття. Натомість викладіть підлогу паркетною дошкою світлого відтінку. Чим більше буде проглядатися фактура дерева, тим краще це покриття впишеться в інтер'єр кімнати.
2
Стіни в інтер'єрі в обраному стилі служать таким собі нейтральним фоном, тому найчастіше їх залишають білими. Наклейте шпалери під фарбування і покрийте їх будь-яким відтінком білого. Якщо вікна кімнати виходять на південну сторону, можна використовувати холодний розбілений лавандовий або блакитний, якщо на північну, краще «зігріти» інтер'єр відтінком топленого молока.
3
Якщо ви оформляєте кімнату в заміському будинку, і під стелею знаходяться дерев'яні поперечини, обробіть їх морилкою, щоб підкреслити їх природний колір і фактуру. У міській квартирі буде достатньо залишити простий білий стеля без додаткових декоративних елементів.
4
Відмінна риса інтер'єру в стилі прованс - проста, але в той же час витончені меблі. Розставте в кімнаті крісла з гнутими ніжками або використовуйте найпростіші дерев'яні стільці і стіл. У другому випадку меблі необхідно пофарбувати в білий колір і надати їй вигляду предметів з багатою історією. Для цього фарбу наносять напівсухий пензлем, щоб вона здавалася стертою, а також використовують техніку кракелюр.
5
Старі комоди і шафи також можна вписати в інтер'єр. У цьому вам допоможе декупаж - оклейте дверцята і ящики серветками з квітковим мотивом, завдяки якому впізнається прованс. Це може бути невеликий малюнок у пастельних тонах або великі яскраві квіти.
6
Підберіть відповідну драпіровку для вікон. Виберіть штори з темного льону або однотонні бавовняні - їх колір додасть яскраві акценти в обстановку. Підтримати кольорові акценти можна за допомогою накидок на стільці і крісла і подушок-думок. Вибирайте для цих деталей тканину соковитих кольорів.
7
Розставте витончені дрібниці. Підберіть легкі ковані свічники, розписні скриньки і легкі сонячні пейзажі в однакових рамках. Ці деталі зроблять стиль кімнати завершеним.