Як клеїти карбонову плівку.

Карбоновая плівка - модний і практичний елемент дизайну. З її допомогою можна поліпшити зовнішній вигляд автомобіля, побутової техніки, ноутбука, телефону. Краще плівку клеїти професіоналу. Але можна спробувати і самостійно.
Вам знадобиться
  • - суха чиста знежирена поверхню;
  • - карбонова плівка;
  • - уайт спірит;
  • - миючий засіб для посуду і пульверизатор;
  • - суха чиста ганчірочка;
  • - ніж канцелярський;
  • - фен;
  • - малярський скотч;
  • - ракель повстяний і пластиковий.
Інструкція
1
Оберіть поверхню, на яку буде наноситися плівка. Якщо ви будете проводити процедуру в домашніх умовах, краще робити це у ванній кімнаті, там найменше пилу. Перед початком робіт краще включити воду, щоб з повітря осіла пил. Якщо ви збираєтеся обклеювати автомобіль, робіть це в теплому гаражі. Стійку до погодних умов плівку потрібно клеїти при температурі повітря 20-25 градусів.
2
Підготуйте поверхню. Вона повинна бути дуже чистою і прогрітій. Помийте, натріть до блиску сухою ганчіркою і знежирте. Для приготування знежирюючого розчину візьміть уайт-спірит і воду в пропорції 1:10, змішайте. Цим складом витріть насухо поверхню. Обдуйте гарячим повітрям з фена. При нанесенні на прогріту поверхню плівка краще лягає.
3
Візьміть плівку. Не відриваючи від основи, прикладіть до місця обклеювання. Закріпіть на місці малярською стрічкою, щоб карбон НЕ з'їхав убік.
4
Акуратно зніміть основу. Якщо плівка великих розмірів, нехай вам допоможе хто-небудь. Слідкуйте, щоб плівка не склеїлася між собою.
5
Рясно обробіть реставруються поверхню мильним розчином з пульверизатора. Краще в воду додайте миючий засіб для посуду. Поверхня повністю повинна бути мокрою. Приклеюйте плівку до мокрій поверхні.
6
Прикладіть плівку до поверхні, розгладьте. Пройдіться по поверхні пластиковим ракелем, щоб пішли всі бульбашки і вода. Потім пройдіться повстяним ракелем. Нагрійте поверхню з плівкою феном і ще раз пригладьте. На округлі поверхні наносите плівку, весь час нагріваючи феном і пригладжуючи ракелем. При нагріванні плівка прийме на потрібну форму. Головне не поспішати, сантиметр за сантиметром надаючи плівці потрібні округлості.
7
Обклеївши всю поверхню, обріжте залишки гострим канцелярським ножем. Якщо залишилося кілька дрібних бульбашок, проткніть їх голочкою, щоб вийшло повітря, і пригладьте.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не допускайте попадання води на основу плівки, інакше її складно буде відклеїти.
Корисна порада
Мокрий спосіб нанесення вважається більш легким і підходить для новачків.