Як полагодити інтернет.

Інтернет давно вже став засобом спілкування, джерелом інформації та способом заробітку. Раптово позбавлені цих благ користувачі схильні впадати в паніку, хоча, цілком можливо, зможуть впоратися з неприємністю своїми силами.
Інструкція
1
Якщо в треї (нижньому правому куті монітора) з'явився червоний хрестик і напис «Мережевий кабель не підключений», щільніше вставте провід в роз'єм мережевої карти на задній панелі системного блоку. Якщо в тому ж кутку з'явився червоний хрестик поверх двох моніторчик, значить, у вас проблеми з мережевою картою. Для виклику контекстного меню клацніть правою клавішею миші по іконці «Мій комп'ютер», вибирайте опції «Управління» і «Диспетчер пристроїв». Клацніть двічі по значку «Мережеві підключення». Якщо в списку зображення вашого мережевого адаптера перекреслено червоним хрестиком, вам необхідно включити пристрій. Викликайте контекстне меню клацанням правої клавіші миші та натисніть на команду «Задіяти».
2
Через меню «Пуск» зайдіть в «Панель управління» і подвійним клацанням відкрийте «Мережеві підключення». Для виклику контекстного меню правою клавішею клікайте по значку підключення до інтернету. Якщо у верхньому пункті меню варто команда «Включити», запустіть її.
3
Якщо в «Диспетчері пристроїв» відсутній значок «Мережеві підключення», можливо, операційна система не бачить ваш мережевий адаптер. Вимкніть комп'ютер від електроживлення, відверніть стягують гвинти і зніміть бічну панель. Від'єднайте мережевий кабель, відверніть гвинт, який фіксує мережеву карту в слоті, і витягніть її. Звичайною гумкою протріть контакти і знову вставте в слот щільно, до упору. Увімкніть комп'ютер, вставте в роз'єм адаптера мережевий шнур. Переконайтеся, що іконка мережевих підключень відображається в «Диспетчері пристроїв».
4
Разом з примірником договору ваш провайдер повинен був видати вам параметри мережевого підключення. Через меню «Пуск» і «Панель управління» розкрийте значок «Мережеві підключення». Правою клавішею миші для виклику контекстного меню клацніть по іконці вашого підключення до інтернету і вибирайте команду «Властивості». У вікні властивостей відзначте пункт «Протокол інтернету (TCP/IP)» і натисніть кнопку «Властивості». Переконайтеся, що значення IP і DNS введені вірно.
5
Вимкніть ваш модем від харчування і включіть його через пару хвилин. Запустіть будь-який браузер і в адресному рядку наберіть 192.168.1.1 для того, щоб увійти в меню налаштувань модему. В поле Login і Password введіть Admin. Знайдіть пункти меню, в яких визначаються тип з'єднання (PPPoE або Bridge) і параметри VPI/VCI. Виставляйте значення, які визначив провайдер. Збережіть зміни.
6
Якщо інтернет-з'єднання встановлено, однак ви не можете зайти ні на один сайт, спробуйте скористатися іншим браузером. Якщо не допомогло, вимкніть firewall і брандмауер Windows - можливо, саме ці утиліти блокують з'єднання. У разі невдачі є всі підстави підозрювати шкідливу діяльність вірусів або троянів. Запустіть антивірусну перевірку. Після лікування комп'ютера спробуйте ще раз вийти в інтернет. Якщо спроба знову не вдалася, прийшов час звернутися за допомогою в техпідтримку.