Як бути відмінницею в школі.

Школа є першою і непереоценімо важливою сходинкою розвитку кожної людини. Однак деякі школярі вчаться на одні п'ятірки, а деякі все десять років перебиваються з трійок на четвірки. Чому ж так відбувається і як вчитися в школі на відмінно?
Інструкція
1
Відмінниками можуть стати тільки по-справжньому відповідальні та старанні учні, які ніколи не грублять учителям і не викликають нарікань своєю поведінкою. Завжди уважно слухайте викладача і намагайтеся реагувати на поставлені запитання. Крім того, будьте ввічливі і вітайтеся з учителями в коридорах, в їдальні і на вулиці. Пам'ятайте, що гарне ставлення викладача - це перший крок до успіху.
2
Другий крок - це все таки знання, без цього не обійтися. Навіть самий ввічливий і уважний двієчник не отримуватиме п'ятірки за одні тільки красиві очі. Якщо ви вирішили стати відмінницею, то почніть виконувати всі домашні завдання не просто для галочки, а так, щоб самій в усьому розібратися. Спробуйте почитати додаткову літературу з предмета, навіть якщо вона не входить в навчальний план. Чим більше ви будете читати, тим легше вам буде орієнтуватися на уроках.
3
Основний момент, який відрізняє відмінників від всіх інших учнів - це самоорганізація. Якщо ви хочете вчитися на п'ятірки, то вам необхідно навчитися правильно розподіляти свій вільний час, щоб його вистачало не тільки на розваги, а й на заняття. Організуйте своє робоче місце так, щоб вам було приємно за ним перебувати, наведіть порядок в зошитах і підручниках.
4
Скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти. Відмінники зазвичай тримаються разом, допомагають і підтримують один одного. Якщо ви теж вирішили вступити на важкий шлях відмінних оцінок, то вам не завадить подружитися з однокласником, який завжди і в усьому успішний. Це послужить вам прекрасною мотивацією!
Корисна порада
1) Почніть з малого - з домашніх заданій.2) Чи не запізнюйтесь на урокі.4) Вітайтеся з учителями поза занятій.5) Зробіть прибирання на письмовому столе.6) Заведіть щоденник і записуйте там все, що необхідно зробити на завтра.
Школа сприяє формуванню особистості, закладає фундамент знань з різних наукових областей. Саме в ній за учнем закріплюється репутація «відмінника», «хорошиста», «середнячка» або ярлик «двієчника».
Інструкція
1
Якщо ви хочете бути відмінницею , тобто мати п'ятірки з усіх предметів, необхідно приготуватися до того, що доведеться затрачати певні зусилля. Хороші оцінки ставляться за відповідний рівень знань, і щоб його досягти, потрібно перш за все почати з самоорганізаційних заходів.
2
Встановіть для себе чіткий режим дня. Тобто лягати спати ви повинні, наприклад, в 22.00 і не хвилиною пізніше, виконувати домашнє завдання з 17.00 до 20.00 і т.п. Такі заходи сприяють розвитку самодисципліни, а для відмінниці це дуже важливо.
3
В своєму розпорядку дня виділіть час для розширення власного кругозору. Знати предмет в межах шкільної програми для відмінниці недостатньо, адже, як правило, тих, хто вчиться на одні п'ятірки, посилають на олімпіади. А там часто даються завдання не з програмного матеріалу. Читайте додаткову літературу з різних предметів, але намагайтеся вибирати такий матеріал, який вам буде цікавий.
4
Розвивайте в собі почуття поваги до вчителів, до предметів, які вони викладають. Виконуйте всі рекомендації вчителя, будьте активні і уважні на уроці, намагайтеся не пропускати заняття без серйозних на те причин.
5
Виконуйте домашні завдання зі знаком якості, тобто не так, що «аби відв'язатися». Намагайтеся розібратися в досліджуваному матеріалі, а якщо вам щось так і залишиться незрозумілим, вчасно звертайтеся до вчителя за додатковими роз'ясненнями.
6
Переборюйте свою лінь, не шукайте виправдань і відмовок для її проявів. Наприклад, учитель задав вам написати реферат по якій-небудь темі. Ви можете, мотивуючи для себе тим, що «зараз всі так роблять», просто завантажити з інтернету чужу роботу і видати її за свою. Але подумайте, а чи багато знань додасться в вашу голову при такому підході до навчання. А якщо вчитель задасть вам які-небудь додаткові питання, він швидко зрозуміє, що це не ваш труд. Якщо ви дійсно хочете бути відмінницею , то такі вчинки - не для вас.
7
Намагайтеся, щоб в коло вашого спілкування входили люди, які цінують школу, уроки, вчителів саме як джерело знань, з повагою ставляться до всього, що пов'язано з навчальним процесом. «Двієчники» і «середнячки» ж даватимуть вам зовсім інші установки, щось на кшталт «забий на все», але такі «постулати» ніколи не дозволять вам стати відмінницею .
Зверніть увагу
Пріоритетом для вас повинна бути навчання, а не комп'ютерні ігри, перегляд серіалів або тусовки з друзями.
Корисна порада
Заведіть щоденник і записуйте в нього все, що потрібно зробити для школи в найближчі дні.