Як заховати газовий котел. газовий котел в дизайні кухні.

Переваги газових котлів очевидні - вони створюють тепло в будинку. Але при всіх своїх перевагах цей прилад має один суттєвий недолік. Часто його зовнішній вигляд абсолютно не вписується в дизайн кухні, де зазвичай його і встановлюють. Виправити це нескладно - достатньо спорудити шафа для газового котла, який нічим не відрізнятиметься від навколишніх його предметів.
Інструкція
1
Виміряйте габарити котла. Зробіть на папері ескіз конструкції. Розміри шафи повинні бути більше габаритів котла в усі сторони на 50-100 мм.
2
З отриманими розмірами передньої панелі зверніться у фірму по виробництву меблів і замовте дверцята для шафи в ажурному виконанні. Це необхідно для забезпечення вентиляції. Після виготовлення дверцят, виходячи з їх реальних розмірів, Вичертите остаточний ескіз конструкції.
3
Перенесіть лінії ескізу на поверхню стін і підлоги. Лінії повинні йти паралельно площинам котла. По всіх лініях закріпіть металопрофіль УД. Профіль кріпиться за допомогою дюбелів.
4
Виходячи з розмірів газового котла, виріжте горизонтальні і вертикальні частини каркаса з профілю ЦД.
5
Зберіть всю конструкцію каркаса за допомогою шуруповерта і саморізів по металу. Вертикальні стійки в місці кріплення дверцят повинні бути подвійними.
6
Навколо труби газового котла змонтуєте каркас з металопрофілю. Починайте роботу від профілю навколо котла і закінчите стелею. Каркаси повинні бути з'єднані між собою.
7
Промажьте внутрішню частину листів гіпсокартону спеціальною рідиною проти загоряння картонного підстави. Зашийте всі площини обробленими листами, включаючи каркас навколо труби.
8
Прогрунтуйте всі поверхні. На всі кути конструкції за допомогою шпаклівки прикріпіть перфорований куточок. Зашпаклюйте всі стики і вм'ятини від саморізів.
9
На бічних стінках короба зробіть вентиляційні отвори діаметром 25-30 мм. Остаточне їх кількість визначається дослідним шляхом при включеному котлі.
10
Встановіть передні ажурні дверки. Увімкніть котел. Після декількох годин роботи визначте рівень нагріву зовнішньої частини котла. Якщо необхідно просвердлите ще кілька вентиляційних отворів.
11
Зашпаклюйте зовнішні поверхні. Затріть всі нерівності металевою сіткою. Після цього зробіть декор шафи відповідно до загальним дизайном приміщення.
Зверніть увагу
Газовий котел відноситься до приладів підвищеної небезпеки. Обов'язково упевніться, що шафа не перегрівається і має достатню вентиляцію.
Корисна порада
Для обробки шафи для газового котла можна застосовувати будь-які матеріали - керамічну плитку, дикий камінь, мозаїку, панелі МДФ, просто фарбування. Головна умова - покриття повинне бути не пальним і витримувати підвищені температури.
Одним з найпоширеніших видів палива для опалювальних котлів є природний газ. Особливо це актуально, коли мова йде про встановлення котла в квартирі або заміському будинку в Москві, де доступ до газових комунікацій найбільш вільний. Монтаж газових котлів - досить складна робота. Тому самостійне виконання роботи небажано.
Для того щоб провести автономне опалення у себе вдома, в першу чергу необхідно ознайомитися з усіма вимогами, які пред'являються державою до монтажу газових котлів в Москве.Москва - багатомільйонне місто, де за подібними послугами намагаються звертатися до професіоналів. Благо компаній, що надають послуги з установки котлів, велика кількість. Неякісно виконана робота може стати марною тратою грошей і часу. Але якщо ви впевнені в своїх силах, то можете сміливо приступати до роботи самостійно. Все необхідне для монтажу можна знайти в спеціалізованих магазинах міста Москва. Тут же можна дізнатися, скільки коштує кожна конкретна модель газового котла.

Переваги газових котлів

Сьогодні газові котли порівняно з іншими, є найпоширенішими системами опалення будинку та квартири. Це пов'язано з тим, що вони мають ряд переваг, серед яких варто відзначити: - низьку вартість; - простоту експлуатації; - безпека; - екологічність.

Обв'язування газових котлів опалення

Під обв'язкою котлів опалення мається на увазі проведення цілого ряду робіт по з'єднанню газового агрегату з розподільною системою опалення та гарячого водопостачання. Робиться це тільки для отримання повноцінної опалювальної системи будинку або квартири в Москві. Обв'язку котлів можна починати тільки після того, як будуть проведені всі монтажні роботи.

Особливості монтажу газового котла опалення

За способом установки газові котли діляться на: - настінні; - підлогові. Перші кріпляться безпосередньо до стіни або спеціальній рамі, а другі встановлюються на підлогу. Вибираючи місце монтажу, необхідно враховувати, щоб до котла був забезпечений вільний доступ для його обслуговування. При цьому в приміщенні повинна бути влаштована якісна вентиляція.
Монтаж газового устаткування в ванній кімнаті і житлових приміщеннях заборонений.
Запорукою довговічності газового обладнання є його правильна установка з дотриманням всіх вимог. Тому потрібно звертати пильну увагу на підставу системи опалення. Для цього потрібно звертатися до фахівців, які мають великий досвід виконання таких робіт.
Установка газового обладнання для опалення будинку або квартири своїми руками незаконна. Особливо це стосується тих випадків, коли йдеться про зміну системи опалення в багатоквартирному будинку.
В цілях профілактики загоряння котел встановлюється на вогнетривку основу, в якості якої можна використовувати сталевий лист, підкладку з асбестокартона. Перед котельні установкою укладається додатковий лист. Зазори в місцях з'єднання димоходу і димової труби заповнюються глиняним розчином або термостійким герметиком. Це дозволить виключити виникнення пожежонебезпечних ситуацій та збоїв у роботі котла опалення. Особливості обв'язки опалювального котла: - підключення газового котла до системи опалення здійснюється за допомогою спеціальних гайок, назва яких «американки»; - для відсікання котла від системи використовуються кульові крани, розташовані на трубі; - з метою економії грошових коштів потрібно встановити лічильник холодної води; - для гарячого водопостачання монтуються додаткові крани.
Якісна обв'язка забезпечує збереження під час всього процесу роботи допустимих значень температури і тиску в газовому котлі.
Правильний монтаж газового котла опалення забезпечує захист від холоду взимку і підтримання комфортної температури в приміщення.