Як зняти лицьову панель.

Нерідко власники автомобілів прагнуть привнести індивідуальність у вигляд свій машини. Це стосується не тільки технічних характеристик автомобіля, але і особливостей інтер'єру салону. Деяких автовласників з багатьох причин, наприклад, не влаштовує зовнішній вигляд лицьовій панелі. Сьогодні на ринку існує багатий вибір панелей, які можна використовувати замість стандартної облицювання. Але для початку потрібно зняти стару панель.
Вам знадобиться
  • - викрутки;
  • - набір гайкових ключів;
  • - чиста ганчір'я.
Інструкція
1
Встановіть автомобіль на рівній поверхні. Поставте його на ручне гальмо, щоб запобігти скочування машини. Бажано проводити роботи в закритому приміщенні, це дозволить не залежати від погодних умов.
2
Приготуйте необхідний інструмент. Вам знадобиться чиста ганчір'я, набір викруток та гайкових ключів. Накрийте ганчірками передні сидіння автомобіля, щоб забезпечити їх чистоту в ході робіт. Замість ганчірок можна також використовувати поліетиленову плівку або клейонку. Для того щоб убезпечити руки під час демонтажу панелі, захистіть їх бавовняними рукавичками.
3
Проводьте заміну лицьовій панелі при вимкненому двигуні. Відкрийте капот і відключіть акумулятор, щоб знеструмити систему електроживлення автомобіля. Після цього вийміть декоративні заглушки. Зніміть облицювальні частини повітропроводів. Від'єднайте накладку рульового колеса і саме рульове колесо, інакше воно може заважати роботам. З рульової колонки акуратно зніміть всі перемикачі.
4
Від'єднайте знаходяться на стійках частини облицювання. Відкрутивши гвинти, зніміть пластиковий кожух, що закриває повітроводи (по ним тепле повітря надходить до задніх сидінь). Обережно відігніть пластикові засувки, які утримують кожух, і зніміть його, потягнувши на себе.
5
За схемою розташування кріплень лицьовій панелі, описаної в керівництві з експлуатації автомобіля, відшукайте точки кріплення і відкрутіть саморізи і гайки. Потягніть панель на себе, діючи акуратно, щоб не пошкодити пластикові кріплення. Потрібно, щоб панель вийшла з кріплень на кілька сантиметрів, після чого приступайте до відключення проводів та електричних роз'ємів. Відключивши проводку, повністю витягніть панель на себе і вийміть її з салону через відкриті двері автомобіля.