Як підключити електричну духовку. вилка для плити чотирьохконтактного.

Типова електрична духовка з'єднується з домашньою електричною мережею за допомогою три- або чьотирьох з'єднання. Оскільки духовка є потужним споживачем електричного струму, важливо правильно організувати встановлення розеток і прокладку проводів до неї.
Вам знадобиться
  • - викрутки;
  • - ізолента;
  • - трьох - або чотирьох контактний штекер;
  • - трьохконтактний розетка із заземленням;
  • - мідний дріт перетином 4 мм2;
  • - автоматичний запобіжник на 32 А.
Інструкція
1
Уважно вивчіть інструкцію і дізнайтеся граничну споживану потужність духовки. Після цього виберіть відповідну по потужності розетку і запобіжник-автомат (при споживаної потужності близько 6 кВт граничний струм буде близько 32 А).
2
Встановіть стандартну євро-розетку з контактом захисного заземлення, розраховану на 32 А, недалеко від передбачуваного місця установки духовки і підключіть до електосеті квартири по окремої лінії. Краще всього використовувати трижильний мідний дріт з перетином 4 мм2 і автоматичний запобіжник на 40 А.
3
Зніміть металевий щит, розташований на задній стороні духовки, ви побачите три дроти (червоний, білий, і чорний). На плитах з чотирьохконтактного адаптерами є ще й зелений провід, який пов'язаний із землею.
4
З'єднайте кольорові дроти адаптера з роз'ємами клем. Просуньте шнур через нижній отвір так, щоб установка захисного щитка не заважала подальших маніпуляцій. Кольори проводів шнура відповідають кольорам проводів роз'єму: червоний і чорний - змінний струм, білий і зелений - земля. Прикрутите гвинтами дроти до гнізда, переконайтеся, що всі підключення щільні і оберніть їх ізоляційною стрічкою, якщо місця з'єднань знаходяться недалеко один від одного.
5
Прикрутите захисний металевий щиток на місце.
6
Встановіть духовку, залишивши близько 10 см між пристроєм і стіною.
7
Увімкніть вилку в розетку. Якщо струм включений, духовка повинна працювати. Перевірте всі функції духовки, щоб бути впевненими в тому, що вони працюють належним чином.
Зверніть увагу
Обов'язково відключіть електрику перед початком работ.Постарайтесь уникнути ситуації, коли за духовкою проходить газовий стояк, оскільки духовка може сильно нагріватися, а газові труби по нормам техніки безпеки не можна упаковувати в теплоізоляційні матеріали.Убедітесь, що розетка для підключення електродуховки залишилася легкодоступною після її установки.
Корисна порада
При плануванні кухні залиште додаткові 5-8 см з кожного боку, так як духовка зазвичай нагрівається досить сильно, навіть незважаючи на передбачені системи теплообміну і вентиляції
Сучасні електричні духові шафи є досить складним обладнанням. Самостійне підключення духових шаф можливо тільки в тому випадку, якщо ви є кваліфікованим електриком. Неправильний монтаж і підключення електродуховки може призвести до її повного виходу з ладу.
Вам знадобиться
  • - будівельний рівень;
  • - викрутка;
  • - вилка.
Інструкція
1
Уважно огляньте і перевірте електродуховку . Якщо ви виявили які-небудь ушкодження, що виникли при транспортуванні - підключати шафа не можна.
2
Ретельно виверьте нішу, призначену для установки електродуховки, використовуючи будівельний рівень. Неприпустимо встановлювати духову шафу на нерівну поверхню, так як це призведе до перекосу шафи і, як наслідок, до неправильного розподілу тепла та проблемам у роботі духовкі.Убедітесь, що між задньою панеллю і підлогою ніші є зазор, призначений для вентиляції. Величина цього зазору повинна бути не менше 85 мм.Мінімальний зазор між стінками електродуховки і внутрішніми стінками ніші повинен становити не менше 5 мм з кожного боку. Мінімальний зазор між задньою стінкою духової шафи і ніші повинен становити, як мінімум, 30 мм.
3
Переконайтеся, що частота і напруга вашої електромережі відповідають вимогам по установці приладу. Для цього, вивчіть заводську табличку електродуховки. Оснастите кабель живлення приладу виделкою, що витримує навантаження, задану на таблічке.Еслі духовка підключається до мережі без використання вилки необхідно встановити отключающее пристрій, з розмикаються полюсами. Цей захід передбачена вимогами технічної безпеки. Використовуючи плоску викрутку, відкрийте задню кришку, розташовану в нижній частині духовки. Відверніть з'єднувальний гвинт і хомут кабелю. Підключіть дроти до відповідних клем. При цьому, дріт заземлення повинен підключатися до клеми електродуховки
4
Акуратно встановіть духову шафу в нішу. При установці шафи використовуйте спеціальні транспортувальні ручки. Неприпустимо використовувати дверцята духовки в якості важеля.
5
Прикріпіть духову шафу до меблів за допомогою гвинтів і монтажних шайб, що входять в комплект поставки.
6
Видаліть всі захисні плівки, використовувані при транспортуванні прилад
Зверніть увагу
Перед початком робіт слід відключити електроенергію.Проізводітелі духових шаф настійно рекомендують довіряти установку духовок тільки професіоналам. Електрична духовка повинна бути підключена до надійної системи заземлення.
Корисна порада
Переконайтеся, що розетка, використовувана для підключення електродуховки, залишилася легкодоступною після встановлення приладу.