Як залучити агентів.

Займаючись купівлею або продажем нерухомості, багато з люди стикаються з низкою невідомих питань і ситуацій. Тому скориставшись допомогою ріелторів, або агентів з нерухомості, можна убезпечити себе від різних ризиків і неприємних ситуацій.
Інструкція
1
У Росії з 1990 років агентів поділяють на дві категорії - незалежні або приватні та агенти ріелтерських компаній. Різниці в їх роботі особливої немає, правда, якщо ви укладаєте договір з підприємством, можливість бути ошуканими різко скорочується.
2
Спершу потрібно визначиться з сумою гонорару людині, яка вам буде підшукувати, продавати або вчиняти будь-які дії з вашого нерухомість. На ринку існує своєрідна цінова градація - чим агент або компанія з нерухомості відоміший, тим і вартість на послуги значно вище.
3
Залучати агентів можна на будь-якій стадії здійснення угоди, в свою чергу ця людина буде своєрідним гарантом легальності процесу. В обов'язки таких людей входь: перевірка достовірності документів, вирішення нагальних питань, юридична підтримка і т.д.
4
Перегляньте рекламу на телебачення, газети з продажу нерухомості, інтернет-ресурси. Завдяки цим джерелам ви завжди знайдете телефони та адреси ріелтерських компаній, і обзвонив їх, ви зможете дізнатися про ціни, гарантії, що надаються.
5
Домовившись про зустріч, приватні агенти зазвичай приїжджають до вас додому або в призначене місце, а компанії запрошують в свій офіс. На місці уважно поговоріть з людиною, попросіть які або рекомендації, відгуки клієнтів, ліцензію на право займатися ріелторської діяльністю.
6
У момент першої зустрічі не варто відразу приймати швидкого вирішення. Прийдіть додому, проаналізуйте весь ваш розмову, поцікавтеся у друзів або приятелів - можливо, саме вони раніше користувалися послугами цього агента. В інтернеті існують безліч форумів, на яких користувачі залишають свої відгук. Можливо, такі ресурси будуть вам вірними помічниками.