Як зв'язати следки спицями. В'язання спицями следки.

Є люди, які вважають за краще ходити вдома без тапочок. Деяких дратують ТАКП-шльопанці, інші просто не люблять цю домашню взуття. Але слід пам'ятати, що ноги повинні бути завжди в теплі, тому можна замість тапок носити следки, які пов'язані власними руками.
Інструкція
1
В'язання повинно проходити в наступному порядку: Набрати тридцять петель і пров'язати шість рядів лицьовими петлями.
2
З 7 по 22 ряд в'яжіть лицьовій гладдю, в якій парні ряди слід в'язати виворітними петлями, а непарні - лицьовими.
3
З 23 по 41 ряд вив'язується п'ятка, для якої потрібно провязать дев'ятнадцять лицьових петель, а наступні дві петлі пров'язуються разом, як лицьова, потім все що пов'язано необхідно повернути. Провязать дев'ять виворітних петель, а дві наступні провязать разом виворітної. Потім потрібно повторити таку ж послідовність, поки на спиці не залишиться десять петель.
4
42 і 43 ряди - це бічна поверхня следка, для неї з бічної частини п'яти потрібно набрати десять петель, з одного та іншого боку.
5
Далі до 74 ряду в'яжеться одні ряд виворітними петлями, а другий лицьовими.
6
З 75 ряду слід почати зменшення петель, для цього в'яжеться сім лицьових петель і три пров'язуються разом, потім десять лицьових петель і три разом, і ряд закінчити сім'ю лицьовими петлями.
7
76 ряд повністю пров'язується виворітними петлями.
8
Далі чергуються ряди із зменшенням і виворітними петлями, поки не залишиться дев'ять петель, які просто закриваються. Всього рядів виходить вісімдесят шість.
9
Щоб следки точно вийшли, потрібно дотримуватися покрокової інструкціі.Связать следки спицями - це справжній вчинок, який заслуговує захоплення. Якщо такий твір мистецтва подарувати своїм близьким, то цей подарунок, безумовно, викличе захват, адже так приємно носити речі, які пов'язав для тебе найулюбленіший чоловік.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8AqK6ALrnME
Зверніть увагу
Прикрасити готові следки можна аплікаціями, помпончікамі, вишивкою, намистинами.
Корисна порада
Щоб п'ятка готового следка виглядала красивіше і акуратніше, зменшення петель потрібно робити перекидом.