Як знайти принтер в мережі.

Сучасний рівень комп'ютеризації в Росії вже досяг того рівня, коли не тільки в офісі або на виробництві, а й у приватних користувачів є в розпорядженні більше одного домашнього комп'ютера. В абсолютній більшості випадків мережу з декількох комп'ютерів спільно використовує більшість периферійних пристроїв, таких, наприклад, як сканер або принтер. Якщо такий пристрій налаштовано для роботи по мережі, то знайти його з будь-якого мережного комп'ютера нескладно.
Інструкція
1
Скористайтеся майстром установки принтера, якщо раніше ви ще не підключали цей мережевий принтер. В ОС Windows XP для його запуску треба розкрити головне меню на кнопці «Пуск», перейти в розділ «Налаштування» і вибрати пункт «Принтери і факси». У лівій панелі вікна виберіть завдання «Установка принтера». У разі використання ОС Windows Vista або Windows 7, розкривши головне меню, запустіть Панель управління клацанням по відповідному пункту. В панелі клікніть посилання «Обладнання та звук», а потім посилання «Принтери». На панелі інструментів вікна натисніть кнопку «Установка принтера».
2
Клацніть по кнопці «Далі» в першому вікні активованого майстра підключення принтера, а в наступному вікні поставте відмітку в полі біля напису «Мережевий принтер або принтер, підключений до іншого комп'ютера». Так позначена ця опція в ОС Windows XP, а в пізніших версіях цього сімейства вона починається з тексту «Додати мережний, бездротовий або Bluetooth-принтер ...».
3
Якщо ви використовуєте Windows XP, то в наступному вікні майстра підключення будете мати можливість або ввести адресу принтера самостійно, або довірити майстру пошук всіх доступних локально або по мережі принтерів. У більш пізніх версіях цей крок пропущений, майстер без вашої вказівки складе список доступних принтерів, але вище цього списку буде поміщена посилання, яка дасть можливість вручну шукати те, що пропустив майстер підключення.
4
Оберіть зі списку принтер, який після завершення роботи утиліти буде використовуватися програмами вашого комп'ютера в якості основного принтера. Потім натисніть кнопку «Далі», і майстер підключить вказаний принтер.
5
Якщо раніше ви вже працювали з принтером, який потрібно знайти в мережі, то двічі клацніть ярлик «Мережа» або «Мережеве оточення» і у вікні Провідника Windows знайдіть принтер серед інших мережевих ресурсів. Це ж можна зробити, запустивши Провідник натисканням сполучення клавіш win + e - мережеве оточення в ньому присутня нарівні з локальним комп'ютером і його вмістом.