Як відкрити капот Газелі.

Капот на "Газелі" піддається того ж впливу, як і на інших автомобілях, різниця лише в тому, що капот цієї марки авто старого зразка трохи відрізняється по конструкції, тому може вимагати відмінного типу ремонтних робіт. Розмір капота "Газелі" стандартний і нічим не відрізняється від легкових автомобілів.
Інструкція
1
Отже, однією з причин, по якій може не відкриватися капот, є поломка пружини. Найлегше вирішити цю проблему за допомогою напарника. Сядьте в салон машини і потягніть важіль відкривання капота вгору до упору і не відпускайте його. Вашій напарнику доручіть паралельно з вашими рухами натискати на капот в місці його замикання. Через пару хвилин таких зусиль капот відкриється.
2
Якщо ж варіант з напарником неможливий через його відсутність, спробуйте здійснити другий варіант. Відтягніть до максимуму важіль відкривання капота і зафіксуйте його положення за допомогою підручних засобів. Використовуйте для цього клинок, відрізок палки або трубки близько 20 см завдовжки, який вставте між лівою підніжкою і важелем. Після цього потрібно здійснити саму неприємну частину: проедьтесь на "Газелі" по несприятливим для їзди ділянкам доріг: сільським дорогам, бруківці або трамвайних коліях (не перестарайтеся). В процесі такої їзди капот відкриється сам.
3
Крім цього, є ще кілька причин для виникнення такої неполадки: зношеність пружини, або слабшанню троса. Вирішення можливе, відповідно, двома методами. Якщо проблема в тросі, підтягніть його, щоб зробити тугіше. Якщо, на ваш погляд, проблема в пружині, відкрутіть всередині пружини шпильку на 1-2 витка. У першому варіанті вам доведеться працювати старанніше, оскільки дотягнутися до троса іноді буває практично неможливо. Пам'ятайте, що сорочка троса розташована поруч з АКБ, тому трохи ослабте або відкрутите болтики кріплення затиску, витягніть сорочку на потрібну відстань і затисніть кріплення назад. Однак пам'ятайте, що такий ремонт допоможе вам у вирішенні проблеми протягом 5-6 місяців. Після цього рекомендується все-таки замінити трос, щоб не стався його повний обрив. "Газель" - це автомобіль, який потребує постійного догляду, тому частіше перевіряйте стан всіх внутрішніх деталей, щоб не допустити виникнення перелічених проблем.