Як відкрити замок в міжкімнатних дверей. зачинилися клямка на дверях Як відкрити зовні.

Міжкімнатні двері часто можуть стати причиною виникнення неприємних ситуацій. Якщо двері обладнана врізним замком із засувкою, то маленькі діти, наприклад, можуть опинитися в скрутному становищі, опинившись не в змозі самостійно вибратися з подібного ув'язнення. Іноді клямка просто «заїдає, що пов'язано з невірною установкою дверей або замку. У кожному разі, корисно знати, як відкрити замок в міжкімнатних дверей, опинившись замкненим у кімнаті.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - спиця;
  • - ніж;
  • - олівець;
  • - пластикова картка.
Інструкція
1
Якщо замок на двері обладнаний простим «язичком, використовуйте тонкий, плоский і твердий предмет, щоб провести їм уздовж замку. Найпростіше використовувати для цієї мети пластикову картку або ніж. Картка впливає на механізм замка і злегка відсуне «язичок. Вам залишиться лише повернути дверну ручку і відкрити двері.
2
Якщо дверний замок обладнаний механізмом у вигляді клямки, спробуйте провернути ручку. Якщо при цьому замок не реагує, а двері не відкривається, відкрутіть гвинти на ручці і вийміть замок з дверей. При відсутності під рукою викрутки використовуйте підручні інструменти (ніж, пилку для нігтів і т.д.). Демонтувавши ручку, намацайте тонким загостреним предметом (наприклад, олівцем) защелкивается механізм. Натискаючи на цей механізм, одночасно проверніть ручку дверей в положення «відкрито.
3
Якщо зачинилися міжкімнатні двері, а ключ залишився із зворотного боку в замковій щілині, запасіться аркушем паперу або газетою. Підкладіть аркуш паперу в щілину між підлогою та нижнім зрізом двері. Тепер за допомогою тонкого гострого предмета, наприклад, в'язальної спиці, постарайтеся обережно вибити ключ всередину кімнати, щоб він упав на підкладений аркуш паперу. Що впав ключ підтягніть на аркуші до себе і відкрийте двері ключем.
4
У деяких випадках міжкімнатні двері обладнуються ручкою з вбудованою засувкою у вигляді клавіші на декоративній накладці з внутрішньої сторони дверей. Якщо при закритих дверях натиснути на таку клавішу, двері закривається, зовні її поворотом ручки не відкрити. Іноді трапляється, що двері закриваються при натиснутоюклавіші, коли всередині кімнати нікого немає. У такому випадку необхідно відшукати із зовнішнього боку під дверною ручкою невеликий отвір і вставити в нього тонкий цвях або спицю, після чого натиснути на них. Гвоздь поверне клавішу у вихідне положення, двері відкриті.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YlhgJMHw-mg