Як накрутити відвідуваність.

Коли ви створили групу або співтовариство в соціальних мережах або власний сайт, вам необхідно зробити їх максимально відвідуваними. Для цього існує кілька способів.
Інструкція
1
Зробіть назву і адресу вашого сайту або інтернет-спільноти логічним, коротким і легко запам'ятовується. Так людям буде простіше знайти вас, навіть якщо вони просто десь почують назву вашого ресурсу. Не використовуйте нічого не значущі поєднання букв і слова, які складно прочитати або вимовити, а також слова, які можуть мати кілька варіантів написання.
2
Цей крок підходить в основному для сайтів. Відмінне джерело трафіку - пошукові машини, однак щоб люди потрапили на ваш сайт, необхідно, щоб його адресу виводився в результатах пошуку Не далі третьої сторінки. Щоб цього домогтися, розміщуйте на сайті тексти, оптимізовані під запити пошукачів. Один із способів - якомога частіше використовувати в тексті ключові слова, пов'язані з вашою темою.
3
Беріть участь в житті форумів і співтовариств, пов'язаних з тематикою вашого сайту або групи. Там ви можете залишати посилання на ваш ресурс, а також рекомендувати його зацікавленим людям. Крім того, самі користувачі форуму можуть розповідати про вас один одному, давати посилання на ваш сайт.
4
Пишіть статті для вже розкручених сайтів, видань та порталів. Статті повинні бути пов'язані з тематикою вашого сайту або спільноти, так ви зможете зацікавити ваших потенційних відвідувачів. Постарайтеся згадати в тексті назва вашого ресурсу, а ще краще залиште на нього посилання.
5
Налаштуйте розсилку по електронній пошті, передплатники будуть заходити на ваш сайт кожен раз, коли на ньому з'являться які-небудь оновлення. Робіть поновлення регулярними, щоб нагадувати відвідувачам про себе якомога частіше.
6
Влаштовуйте конкурси та акції, введіть регулярну рубрику (наприклад, «Фото дня» або «Герой тижня»), залучайте відвідувачів в участь в житті ресурсу. Налаштуйте гостьову книгу або коментарі, щоб учасники могли ділитися своїми думками, враженнями і думками.