Як зробити дракона з паперу. Орігамі з паперу дракон.

Мистецтво орігамі зародилося в 1-2 столітті нашої ери в Китаї, а до 6-му віці перекочувало до Японії, де знайшло другу батьківщину. Долучіться до атрибуту східної культури, зробивши в цій техніці символ вищої влади - дракона.
Інструкція
1
Якщо аркуш паперу прямокутний, виріжте квадрат. Потім накресліть олівцем вписаний ромб від середини кожного боку квадрата.
2
Зігніть кути квадрата по лініях ромба виворотом вгору (якщо папір одностороння). Вони повинні зійтися в центрі квадрата.
3
Переверніть конструкцію. Накресліть олівцем дві лінії від двох протилежних кутів до точки на 2-3 см нижче загального сусіднього кута. Потім від перетину цих ліній проведіть відрізок до самого кута. Відігніть на себе папір по цих лініях.
4
Зігніть маленький дзьоб, що вийшов з кутка.
5
Накресліть олівцем діагональ між тими ж протилежними кутами, а потім дві лінії з центрів сторін квадрата до центрів протилежних сторін. Зігніть всі ті ж протилежні кути, щоб вони зійшлися в центрі. Потім зігніть фігуру по діагоналі.
6
Зігніть отримані кути в протилежну сторону.
7
Зігніть верхівку і одночасно витягніть вільну частину паперу. Відігніть вушка спереду і ззаду конструкції.
8
Зігніть два «крила» ззаду і спереду.
9
Вийшов ромб з одного розсіченою стороною. Від місця розсічення до найближчих тупим кутах накресліть лінії і прогните роздвоєні частини всередину, вийде «пташка». Зробіть на одному роздвоєному кінці дзьоб, це буде голова.
10
Прогніть всередину гострий виступ на крилах, самі крила відігніть вгору. Нижні роздвоєні кути оформите в лапки.
11
Зробіть декілька вигинів на хвості і крилах, потім розправте крила.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BbsbV-Vizbg
Зверніть увагу
Орігамі - дуже корисне захоплення. Воно тренує посидючість, пам'ять, логічне мислення.
Корисна порада
Варто відзначити, що дракон - досить складна фігура для виконання. Дитина самостійно з нею не впоратися, будьте готові прийти до нього на допомогу.