Як зробити ремонт з дизайном.

Стало некомфортно перебування в своїй квартирі або кімнаті? Набридли старі шпалери і колір дверей? Можливо, прийшов час для змін. Зробити дизайн квартири, перетворити її в зручне, затишне житло з ексклюзивним дизайном можливо і своїми руками.
Інструкція
1
Для початку потрібно визначиться, що ж хочеться отримати в результаті змін. Так як, змінюючи дизайн квартири, потрібно врахувати і вже наявні меблі, яка повинна в майбутньому гармоніювати зі стилем і обробкою. Попередньо оцініть і можливість запланованих перемен.Начніте зі складання докладного плану нових змін. Візьміть рулетку, виміряйте довжину і висоту всіх стін і меблів. Далі на папері або в комп'ютерній програмі в зменшеному масштабі зробіть вигляд квартири зверху. У такому плані дуже зручно «рухати» меблі. Можна сміливо фантазувати і переглядати варіанти перестановки. Не бійтеся змішувати стилі дизайнів, це допоможе додати вашому житлу оригінальність і неповторність.
2
Зверніть увагу на зонування або поділ приміщень. При цьому квартира ділиться на функціональні зони, наприклад, такі як вітальня, бар, зимовий сад, галерея, майстерня і т.д. Відчуття простору дає використання нескладних конструкцій універсальної меблів або різних елементів інтер'єру. Це можуть бути ширми, книжкові полиці, скляні перегородки, стелажі різних конструкцій, зелені стінки з рослин і квітів.
3
Вибираючи шпалери або фарбу для стін, потрібно враховувати розміри і призначення приміщення. Світлі м'які тони не тиснуть на людину і зорово розсовують простір. Чорний колір і темні відтінки поглинають світло і зорово зменшують площу. Різні відтінки коричневого - від світлого, до насиченого шоколадного застосовуються в обробці передпокою і залежать від її освітленості. Додасть затишок червоний колір, якщо його трохи додати в інтер'єр. Зелений рекомендують для оформлення великих і світлих помещеній.Для маленького приміщення не підійдуть шпалери з великим яскравим малюнком або орнаментом. А ось вертикальний малюнок шпалер зорово підніме стелі. Діагональний малюнок, якщо направити в його бік вікна, збільшить простір кімнати.
4
Перевагу в дизайні віддають і різним світильників. Якщо в приміщенні декілька підлогових і настінних світильників - кімната буде виглядати більше. Розташувавши стельові точкові світильники в різних зонах, можна включати їх окремо. Таким чином можна розділити робочу зону від зони відпочинку.
5
Багато цікавих дизайнерських рішень можна отримати, використовуючи в інтер'єрі дзеркала. Наприклад, великі дзеркала на протилежних стінах дають ефект збільшення простору. А дзеркало у вузькому коридорі візуально його розширить. Дзеркала можна одягнути в рами з дерева, металу або пластику. Зробити для дзеркал різні подсветкі.Еслі підійти творчо, проявити фантазію в дизайні приміщень, то будь-яка квартира може перетвориться в затишне і незвичайне житло.
Корисна порада
Подбайте про те, щоб зміна дизайну житла було комфортно для всієї родини.