Як налаштувати sms в телефоні.

Передача та прийом sms-повідомлень - невід'ємна функція мобільного телефону. Швидкий обмін повідомленнями спрощує спілкування і дає можливість зв'язатися з будь-якою людиною, як тільки виникне така необхідність. Однак для користування цією послугою, її необхідно спочатку правильно підключити.
Інструкція
1
Деякі стільникові оператори не вимагають додаткових зусиль від абонента з підключення sms-повідомлень. Абоненту достатньо придбати сім-карту і після її активації, можливість спілкуватися за допомогою sms підключається автоматично. Однак, деякі моделі телефонів і стільникові оператори не підтримують такої функції і послугу з обміну sms-повідомленнями потрібно налаштовувати вручну.
2
Щоб налаштувати sms в телефоні, спочатку необхідно, скориставшись доступом в інтернет, відвідати сайт обраного оператора стільникового зв'язку. Це слід зробити з метою з'ясування умов надання послуг з передачі повідомлень. Зазвичай на сторінці оператора в мережі бувають опубліковані умови sms-спілкування, порядок і правила підключення обміну повідомленнями. Це значно полегшить налагодження даного способу зв'язку.
3
Налаштування sms в стільниковому телефоні слід починати з визначення sms-центру. Sms-центр -це контактний номер, що виконує роль сервісного центру у конкретного оператора зв'язку. По суті, це номер є «пунктом з'єднання» для зв'язку двох абонентів за допомогою повідомлень. Номер sms-центру можна з'ясувати на відповідній сайті в інтернеті і ввести його в стільниковому телефоні у вікно, що вимагає задати координати центру обміну повідомлення.
4
Далі в налаштуваннях sms-повідомлень слід вибрати тип повідомлень. Якщо ви припускаєте обмінюватися виключно текстовими повідомленнями, то виберіть тип повідомлень «Текст». Якщо ви припускаєте обмін електронною поштою, голосовими або факсимільними повідомленнями, то слід вибрати відповідні пункти в меню настройки - «Голос», «Факс», «E-mail».
5
Щоб мати можливість отримувати підтвердження про доставку повідомлення, підключіть сервіс «Звіт про доставку». Тоді у разі доставки повідомлення, вам прийде sms-повідомлення про отримання абонентом вашого послання.