Як створити свій інтернет-провайдер.

Інтернет-провайдерство в даний час набирає значних обертів. Саме дані послуги дозволяють зробити доступною зв'язок між комп'ютерами в усьому світі, з будь-якої точки земної кулі, що робить їх дуже популярними і що швидко.
Вам знадобиться
  • - Комутаційне обладнання;
  • - договір з іншим провайдером;
  • - реклама.
Інструкція
1
Визначте, яким майбутнє вашої фірми ви бачите. Одна справа, якщо ви займетеся наданням провайдерських послуг виключно в вашому районі. Але при виході на міський рівень потрібно виконати абсолютно інші завдання. Саме це і впливає на необхідне для закупівлі обладнання, з ким укласти контракт, якою буде локальна мережа, її ідеальна швидкість.
2
Закупити необхідне обладнання, яке володіє всіма потрібними технічними характеристиками. Комутаційне обладнання, яке вам буде потрібно, включає цифровий модем, мережевий комутатор, маршрутизатор мережі. Пам'ятайте, що необхідною стане постійний моніторинг роботи всіх комп'ютерів у вашій мережі, тому вам буде потрібно постановка системи контролю на основі сервера управління віддаленим доступом, станції управління та робочої станції системного адміністратора.
3
Укладіть договір з іншим провайдером для закупівлі трафіку. Ідеальним варіантом стане покупка власної тарілки з безлімітними пакетами. У даного виду пакетів є певна швидкість, яка вже по одному каналу ділитиметься на користувачів. Тому зверніться до високошвидкісного вищестоящому провайдеру. Інакше ваші клієнти будуть підключатися на невисокій швидкості, а це для вас - великий мінус. Не забувайте, що клієнт також повинен бути впевнений, що йому не загрожують атаки вірусів. Цей момент дуже важливий і показує ваш рівень якості.
4
Придумайте рекламу: почніть найкраще з вашого району. Ви можете самостійно розклеїти надруковані оголошення, кинути в поштові ящики листівки. Ваша реклама повинна супроводжуватися номером вашого телефону, координатами офісу (на перших порах буде достатньо оренди звичайної квартири) і виділенням ваших «плюсів» (високої швидкості, вигідних тарифів та ін.).
Інтернет користується великим попитом по всьому світу, тому зростає кількість інтернет- провайдерів. Адже подібні послуги дозволяють зробити зв'язок між комп'ютерами найбільш доступною по всьому світу, в будь-якій точці земної кулі.
Інструкція
1
Складіть бізнес-план. Визначте в ньому, яким ви бачите майбутнє власного бізнесу (фірми). Адже ви можете зайнятися наданням провайдерських послуг в окремому районі або вийти на міський рівень. Відповідно до поставленими завданнями розробіть стратегію розвитку компанії.
2
Подумайте, яке обладнання необхідно для початку вашої підприємницької діяльності і з ким можна укласти контракт, а також якою має бути локальна мережа і її ідеальна швидкість.
3
Закупити все необхідне обладнання і оргтехніку. При придбанні електронної техніки, зверніть особливу увагу на її технічні характеристики. У кожному разі вам знадобиться комутаційне обладнання, яке повинно включати в себе: цифровий модем, маршрутизатор мережі, мережевий комутатор.
4
Пам'ятайте про те, що вам буде необхідний постійний моніторинг діяльності всіх комп'ютерів у вашій інтернет-мережі. Саме тому вам буде потрібно установка системи контролю на підставі сервера віддаленого управління (доступу) керуючої станцією і робочою станцією системного адміністратора.
5
Укладіть контракт з іншим провайдером, щоб була можливість закупити трафік. В цьому випадку ідеальним варіантом буде покупка власної супутникової тарілки з безлімітним пакетом. У подібних видів пакета є певна швидкість. В свою чергу, ця швидкість по одному каналу зможе розділитися на користувачів. Таким чином необхідно звернутися до вищестоящого високошвидкісного провайдеру. Інакше всі ваші клієнти будуть підключені на невисокій швидкості, що для вас може негативно позначитися.
6
Не забувайте також про те, що ваші клієнти повинні бути впевнені, що їм не загрожуватиме атака різних вірусів. Цей момент є дуже важливим і показує рівень якості ваших послуг.
7
Організуйте службу підтримки та створіть свій сайт. Це необхідно для зручності ваших вже наявних клієнтів, а також для залучення нових.
8
Зробіть рекламу: найкраще почніть з довколишнього району. Тобто, для початку ви можете самостійно почати розклеювати надруковані оголошення, кидати листівки у поштові скриньки. При цьому ваша реклама повинна містити номер вашого телефону, координати офісу і виділенням ваших переваг (високій швидкості і вигідних тарифів).