Як просіяти борошно. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Зазвичай прийнято просівати борошно перед випічкою. Але чи дійсно це так необхідно? Чи справді завдяки просіяного борошна тісто стає більш пишним? І як же правильно просіяти борошно?
Інструкція
1
Борошно - це продукт харчування, що отримується в результаті подрібнення зерен пшениці, жита, гречки, вівса, ячменю, кукурудзи, рису. Величина крупинок після помелу виходить різна. Борошно більш тонка, м'яка і біла, має хорошу клейковину, легко злежується і вбирає вологу. Після просіювання борошно зігрівається, розпушується і насичується киснем. Просівати борошно рекомендується і для відділення сторонніх домішок, які утворилися в результаті зберігання - грудочки борошна, волокна мішковини, борошняні хробаки.
2
Є кілька способів просіяти борошно. Більш звичний - використовувати сито. Сито або решето являє собою широкий обруч з натягнутою з одного боку сіткою різної щільності. Сітка може бути як металева, так і сплетена з волосіні. Обруч же може бути дерев'яним, пластиковим, металліческім.Чтоби просіяти, потрібно насипати борошно в сито на сітку. Знизу підставити посуд, куди потраплятиме просіяна мука. Легкими рухами потрясти сіто.Сейчас в магазинах, що торгують посудом і різними пристосуваннями для дому, продається механічне сито у вигляді кухля з ручкою. При натисканні на важіль в ручці гуртки приводиться в дію крутний механізм, який проштовхує борошно через сито.
3
Наступні методи рекомендується застосовувати, коли є впевненість, що борошно чиста і не потрібно очищення від сторонніх прімесей.Еслі немає сита, можна використовувати і друшляк. Накрити шаром марлі і легкими рухами потрясти друшляк, попередньо поклавши в нього борошно. Ефект той же, що і після використання сіта.Еслі мука недовгий час зберігалася в герметичному контейнері, процес просіювання можна зробити проще.Открить контейнер з борошном і легким рухом долоні постукати об стінку контейнера (мука при цьому знаходиться всередині контейнера) .Взять миску, насипати борошно і двома ложками зробити рухи, начебто перемішуєте салат, вгору і вниз. Всього лише через 1-2 хвилини мука стане легкою. У цих випадках вона насититься киснем.
Зверніть увагу
В просеивании борошна була необхідність раніше - тоді таким чином її очищали від сторонніх домішок. Зараз же в роздрібну мережу мука надходить у продаж вже очіщенной.Жучкі і цвіль швидше з'являються в борошні при кімнатній температурі.
Корисна порада
Якщо борошно просівати перед замешиванием, то тісто вийде більш пишним.Мука в герметичному контейнері при кімнатній температурі зберігається до 6 місяців.