Як зробити черепаху.

Черепаха стала для одних символом повільності, а для інших - мудрості і вдумливості. Щоб такий звірок завжди був з вами, зробіть його копію з бісеру і прикріпіть до нього в'язку ключів.
Вам знадобиться
  • Дві жовтих намистини;
  • Зелений бісер;
  • Жовтий бісер;
  • Коричневий бісер;
  • Наповнювач (вата);
  • Дріт;
  • Ланцюжок з кільцем.
Інструкція
1
Нанизайте на дріт довжиною 50-60 см намистину і чотири зелених бісеріни, пройдіть намистину наскрізь. Нанизайте ще чотири зелених бісеріни і закріпіть в напрямку, протилежному першим бісерин. Бусина повинна бути обплетена зеленим бісером.
2
Нанизайте 4 жовті бісеріни, пройдіть через другу зелену і знову через жовті. Потім ще три серії по 4 жовтих, проходячи крізь парні зелені бісеріни.
3
Наберіть 8 серій: дві зелених, одна жовта. Закріплюйте кожну, проходячи через парні бісеріни попереднього ряду.
4
Наберіть 8 серій наступного ряду: три зелених, одна жовта. Уже повинен оформлятися панцир черепахи. Слідкуйте, щоб ряди щільно прилягали один до одного.
5
Наберіть ще 8 серій: чотири зелених, одна жовта. У наступному ряду в серіях будуть п'ять зелених, одна жовта.
6
Сплетіть животик черепахи в тій же техніці. Спочатку оплете жовту намистину вісьмома зеленими бісерінамі, у другому ряду зробіть 12 зелених, в третьому 16, і т.д., поки діаметри животика і панцира не співпадуть. Потім з'єднайте животик і панцир, попередньо набивши наповнювача і прикріпивши до потрібного місця кінець ланцюжка без кільця.
7
Сплетіть лапки по таким схемам: нанижіть п'ять коричневих бісерін, крізь дві пройдіть повторно. Прикріпіть кінцівки до тіла.
8
Сплетіть хвостик (три коричневих бісеріни, крізь першу проходите повторно) і пришити до тіла.
9
Сплетіть голову: нанижіть вісім коричневих бісеринок, крізь чотири проходите повторно. Потім ряд в три бісеріни і ще один в дві бісеріни. Зробіть дві таких деталі і з'єднайте між собою, а потім приєднайте до тіла.
Корисна порада
Робіть перерви в роботі кожні півгодини. Займіться гімнастикою, в тому числі для очей, загальною зарядкою.