Як налаштувати gps в комунікаторах.

У майбутньому з розвитком інформаційних технологій зустріти у перехожого в руках звичайний мобільний телефон буде практично неможливо. Комунікатори і смартфони тепер користуються все більшою популярністю. Це, в принципі, і зрозуміло, адже вони надають набагато більше можливостей для роботи і бізнесу, іноді навіть замінюючи собою стаціонарний ПК.
Інструкція
1
В таких «розумних» телефонах є практично все: операційна система, антивірус, офісні додатки, відео та аудіо плеєри, ігри, навігація і т.п. До вас в руки потрапляє повний комплект всіх необхідних сервісів, і все, що залишається - розібратися, як ними пользоваться.Одно з найбільш популярних сьогодні додатків - GPS, налаштування якого здійснюється особливим чином. Природно, перше, що вам потрібно зробити - купити комунікатор або смартфон з наявністю даної функції. Далі - простіше. Скачайте спеціальну програму для КПК, яка дозволяє обробляти GPS сигнал. Сьогодні таких програм незліченна безліч, головне, підберіть відповідний примірник для вашого пристрою.
2
Далі зайдіть в налаштування цього додатка і введіть всі дані, зазначені в інструкції до нього. Якщо все зроблено правильно, то програма повинна працювати. Однак дуже часто з цим можуть виникнути проблеми, тоді вам доведеться виконати ще кілька простих дій.
3
Щоб усунути цю несправність, вкажіть у налаштуваннях програми параметри віртуального СОМ-порту, використовуваного програмою для підключення до приймача GPS. Проблеми з підключенням можуть виникнути в тому випадку, якщо програма навігації на вашому комунікаторі не розпізнає і не визначає GPS приймач, навіть коли він вбудований в мобільний пристрій. Це пов'язано з тим, що стандартні налаштування GPS вказані невірно.
4
Щоб визначити СОМ-порт і його швидкість безпосередньо для вашого КПК, встановіть програму GPSinfo, яка повинна поставлятися на диску в комплектації пристрою. Встановивши програму, проскануйте всі порти і визначте, на якому з них розміщений GPS. Візьміть дані цього порту і використовуйте їх для подальшої настройки.
5
За допомогою цієї ж програми протестуйте з'єднання з приймачем, щоб переконатися, що все працює правильно. Для цього натисніть кнопку «Start GPS», і ви побачите, що програма виводить одержувані з супутників дані.
6
Після остаточної настройки вимкніть програму GPSinfo, оскільки вона не дозволить навігації використовувати зайнятий порт.