Як перевести гроші з Visa на Яндекс.Деньги.

Велика кількість можливостей готівкових і безготівкових платежів дозволяє довільно вибирати оптимальний варіант, виробляючи перекази грошових коштів. Зокрема, в ряді випадків більш вигідно здійснити оплату через Яндекс.Деньги.
Інструкція
1
Скористайтеся банкоматом і вийдіть в меню «Інші платежі». Там ви знайдете пропозицію перевести наявні на карті кошти на Яндекс.Деньги. Зверніть увагу, що в деяких ситуаціях, особливо якщо ви користуєтеся послугами третьої компанії, крім свого банку і сервісу Яндекс, доведеться заплатити комісію, сума якої в середньому варіюється від 3% до 7%.
2
Зайдіть на один із сайтів, що займаються посередництвом пересування фінансів між готівкою і безготівковими системами оплати. Вони мають стандартний інтерфейс, що дозволяє легко вибрати необхідну послугу. Знайдіть пропозицію про покупку і виберіть відповідний варіант. Так, якщо вам потрібно перевести певну суму в рублях в рублевий же еквівалент, вам знадобиться функція "VISA rur - Yandex rur". Цей спосіб також вимагатиме оплати додаткового відсотка.
3
Зніміть у своєму банкоматі суму, яку хотіли б перевести на Яндекс.Деньги, і придбайте картку, еквівалентну даному кількості грошових коштів. Розплата карткою Яндекс.Деньги нічим не відрізняється від проведення операцій з безготівковими грошовими потоками.
4
Прикріпіть свою карту до системи Яндекс.Деньги, щоб перевести гроші з VISA швидко і не витрачаючи коштів на оплату комісії. Для цієї операції необхідно дізнатися номер свого гаманця на сервісі Яндекс і в банкоматі здійснити відповідну операцію. Hе викидайте чек, щоб підтвердити прив'язку на сайті Яндекс.Деньги. Зверніть увагу, що не всі банки надають подібну можливість безкоштовно. На сьогоднішній день система Яндекс.Деньги складається в партнерстві з трьома банками: Альфа-банк, Банк «Відкриття» і Росевробанк. Якщо володієте картою іншого банку, то за переклад буде стягуватися комісія в розмірі 3,25%. Здійснити прив'язку можна і безпосередньо на сайті сервісу Яндекс.Деньги.