Як вставити в альбом своє фото.

Багато хто любить спілкуватися в різних соціальнихе мережах, відвідувати форуми і розміщувати там свої фотографії. Та що там свої, своєї родини, улюблених домашніх вихованців. Ось тільки для починаючих користувачів процес завантаження фотографій перетворюється на ціле випробування. Як це зробити просто і швидко, тим більше, якщо поруч немає нікого, хто міг би допомогти?
Інструкція
1
На кожному інтернет-ресурсі існують свої правила і обмеження з розміщення фотографій в альбоми користувачів. Ці обмеження можуть стосуватися як розміру завантажуваного зображення, так і формату, назви. тому ознайомтеся з порядком завантаження зображення і вже після приступайте до справи.
2
Як правило, альбоми розміщені в особистому розділі користувача, в профілі або на спеціальному розділі головній сторінці сайту. Знайти його не складно, так як іменується він, як фото або просто альбом. Зайдіть на відповідну сторінку, клікнувши лівою кнопкою миші по потрібній іконці. Вам відкриється сторінка з доступним полем для завантаження зображення. Зазвичай кожне поле, необхідне для заповнення, супроводжується підказками, і Даші покроково пронумеровані. Тобто спочатку ви вибираєте фотографію на носії (це може бути флеш-накопичувач, жорсткий або знімний диск), натискаєте відкрити і фото з'являється в поле завантаження, потім даєте йому ім'я (якщо необхідно). У деяких випадках є ще один рядок для заповнення - це пропозиція зробити фотографію обкладинкою альбому. Якщо є бажання зробити фото обкладинкою, досить поставити галочку в маленькому віконці, розташованому тут же. Наприкінці клікаєте на кнопку зберегти і чекаєте, поки сторінка оновиться.
3
Деякі ресурси пропонують досить простий спосіб завантаження фотографій. У розділі фото на вашій особистій сторінці перед вами виникає кілька віконець, клікнувши на які ви можете вибрати кілька фотографій з носія і потім завантажити їх всі разом, не витрачаючи часу на завантаження кожної окремо. Швидкість завантаження фотографій залежить від обсягу кожного зображення і швидкості передачі даних вашого інтернет-провайдера.
Корисна порада
Для швидкого завантаження зображення можна зменшити його обсяг. Для цього необхідно клікнути на іконці зображення правою кнопкою миші, вибрати під сплив вікні - відкрити за допомогою Paint або Power Paint. Відкрите таким чином зображення варто тут же зберегти. Виберіть у меню файл «Зберегти як», далі можна поміняти формат, але краще всього залишити.jpg"
Буває, оціфруешь улюблену музику з аудіодиску, щоб слухати її у своєму плеєрі, або завантажити з інтернету, а замість обкладинки альбому відображається порожня картинка - непоказний сірий диск або що-небудь ще в цьому роді. Несолідно якось, погодьтеся. Подивіться, як можна виправити цю ситуацію в звичайних плеєрах Winamp і Windows Media Pleer, а також за допомогою спеціальної програми Mp3tag.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - інтернет-підключення.
Інструкція
1
Відскануте обкладинку диска або скачайте зображення з інтернету. Взагалі, вставити в якості обкладинки альбому можна абсолютно будь-яку картинку. Навіть фотографію свого кошеня. Тільки спочатку її краще відредагувати - зробити квадратної. Інакше потім вона буде відображатися некорректно.Іспользуйте для обкладинок зображення форматів JPEG, GIF (статичний), BMP, PNG, TIFF.
2
Скопіюйте зображення для обкладинки альбому в буфер обміну - тобто клацніть по ньому правою кнопкою миші і в меню виберіть «Копіювати».
3
Відкрийте альбом в плеєрі Windows Media (він входить в стандартний комплект Windows). Перейдіть до бібліотеки мультимедіа. Зробіть клацання правою кнопкою миші по пустуючої емблемі альбому і в контекстному меню виберіть "Вставити обкладинку альбому ». Вибране зображення тепер буде відображатися як обкладинка при відтворенні всіх треків з даного альбому в будь-яких плеєрах.
4
Відкрийте альбом в плеєрі Winamp. Останню версію цього плеєра можна безкоштовно завантажити з офіційного сайту програми. Виділіть трек альбому і зробіть клацання правою кнопкою миші. У меню, виберіть пункт «Відомості про файл». Або натисніть комбінацію клавіш Alt + 3.
5
Виберіть у вікні вкладку «Зображення». Натисніть кнопку «Огляд» і виберіть потрібне зображення на своєму комп'ютері. Натисніть кнопку «ОК». Обкладинка готова.Обратіте увагу, що картинка збережеться не в тегах файлу, а в папці з музикою. При відтворенні в інших плеєрах обкладинка, завантажена таким способом, відображатися не буде.
6
Встановіть програму-редактор тегів Mp3tag - її можна знайти в інтернеті (для прикладу використовувалася русифікована версія 2.49). Запустіть програму і натисніть в меню на кнопку «Змінити папку». Виберіть папку, в якій розташована музика.
7
Виділіть потрібні треки в списку справа. У лівому полі редактора опустіться вниз до вікна редагування зображення. При необхідності, використовуйте повзунок. Зробіть клацання правою кнопкою миші і виберіть в меню пункт «Додати обкладинку».
8
Знайдіть потрібний графічний файл на комп'ютері. Встановіть властивості обкладинки, клацнувши правою кнопкою миші по завантаженому зображенню. Виберіть в меню пункт «Змінити тип обкладинки», а в ньому потрібний параметр.
9
Збережіть обкладинку, натиснувши на відповідну кнопку в меню програми. На екрані має з'явитися віконце з повідомленням про внесення змін до теги. Обкладинка готова. Відображатися вона буде у всіх плеєрах.