Як змінити формат презентації. Як перевести формат презентації щоб дивитися на відео.

Після того, як ви створили презентацію, у вас може виникнути необхідність відтворити її на якому-небудь іншому пристрої, крім комп'ютера. Для цього буде потрібно перевести файл в інший формат. Програми, що створюють презентації, мають обмежені можливості по конвертації готових файлів. Тому в якості альтернативи можна використовувати сторонні програми і ресурси.
Вам знадобиться
  • - презентація;
  • - програма PPT to Flash Converter;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Конвертацію презентації Microsoft Power Point у формат SWF можна зробити за допомогою програми PPT to Flash Converter. Скачайте її з сайту розробника www.conaito.com. Встановіть програму і запустіть її. Додайте презентацію в проект через пункт меню Add files або просто перетягніть файл на робочий простір програми. Ви можете конвертувати одночасно декілька файлів. Якщо ви випадково додали зайвий файл, видаліть його інструментом Remove tools.
2
Перед тим як почати конвертацію, перевірте настройки програми. Вікно налаштувань запускається за допомогою кнопки із зображенням молотка і написом Properties. Уважно вивчіть можливі варіації налаштувань. У вкладці SWF Format ви можете вибрати конвертацію відео-або аудіо. Пункт Hight quality відповідає за високу якість обробленого матеріалу. Встановивши показник Loop в положення Yes, ви отримаєте циклічне відтворення ролика. Slide Transitions з показником False скасовує переходи між слайдами.
3
Переключившись на вкладку Converting, у верхньому рядку Output Directory встановіть папку, в яку скопіюється файл після конвертації. У вкладці Interface ви можете активувати функцію, яка завжди виводить ролик поверх інших вікон. Підтвердіть вибрані настройки. Почніть конвертацію презентації, натиснувши велику синю кнопку з білим трикутником.
4
Для конвертації презентації в формат PDF скористайтеся безкоштовними послугами сайту www.convertonlinefree.com. Він дозволяє створювати PDF файл без втрати якості вихідного матеріалу. Відкривши сторінку, натисніть кнопку «Огляд» і виберіть потрібний файл. На даному сайті можна обробити презентації, створені в додатках Open Office і Microsoft Office.
5
Натисніть на кнопку «Конвертувати» і дочекайтеся закінчення обробки. Процес може зайняти кілька хвилин. Якщо вам необхідно змінити кілька файлів, скористайтеся вкладкою «Архів». Об'єднайте кілька презентацій в zip архів і завантажте через запропоновану форму на сайті.