Як створити поштовик.

Якщо на вже готовомом поштовику у вас ніяк не виходить заробити, ви можете спробувати створити ваш власний поштовик. Але створення і розкрутка подібного сервісу - досить непростий процес. Доведеться вкласти достатню кількість коштів і застосувати відповідні навички.
Вам знадобиться
  • - хостинг;
  • - скрипт поштовика.
Інструкція
1
Знайдіть пристойний хостинг, щоб поштовик справлявся з великим напливом користувачів. В ідеалі вартість виділеного сервера варіюється в місяць від 3000 рублів. Але якщо вам не до такої міри необхідна велика кількість користувачів і вашим рішенням стала установка поштовика на середньому хостингу, то місця в цьому випадку багато не треба - вистачить 50 мегабайт. Витрати за місяць будуть не такими великими - від 100 рублів.
2
Виберіть домен. Домени .ru в даний час недорогі і коштують також в районі 100 рублів за рік. В даному випадку безкоштовний домен не піде - не треба шкодувати на це коштів.
3
Визначте дизайн поштовика. Без нормального дизайну тут не обійтися, користувачам сподобається тільки оригінальний сайт. Розраховуйте на одноразове замовлення близько 2500 рублів, але не менше, інакше бажаного дизайну ви не отримаєте.
4
Придбайте скрипт для поштовика. Відомий Zcasher обійдеться вам в 5750 рублів, а купити його можна за адресою http://zcasher.info/order.php?id=8. Не потрібно брати безкоштовні і «діряві» скрипти - оновити їх ви не зможете, та й користувачі таким сайтам не дуже довіряють.
5
Виділіть кошти на рекламу. Розсилати вам потрібно буде хоча б по 2 листи за кілька центів кожен день, щоб користувачі не почали віддалятися через недостатню кількість реклами. Для цього вам знадобиться кілька сотень рублів.
6
Придумайте реферальную систему. Передплатники повинні залучати на поштовик нових користувачів за невелику премію. Але це ні в якому разі не повинно бути схоже на фінансову піраміду.
7
Почніть розкрутку поштовика. Розсилка на декількох поштовика повинна здійснюватися хоча б два-три рази на місяць. Наприклад, розсилка всім користувачам через поштовики wmmail.ru, neformail.ru, wmzona.com, sb-money.ru обійдеться вам приблизно в 100-200 $ в сумі за місяць.