Як відпочити влітку дітям.

Літо люблять не тільки діти, а й дорослі. Це той час, коли можна приймати сонячні ванни, купатися в річці або в морі, ходити в ліс за ягодами. Батькам потрібно ретельно продумувати літній відпочинок їхніх дітей. Хлопці повинні і добре відпочити, і поліпшити своє здоров'я, і отримати багато нових вражень.

Інструкція
1
Якщо ваш дитина досить товариська, самостійний і спокійно зможе деякий час обходитися без опіки батьків, то придбайте для нього путівку в дитячий оздоровчий заміський табір. Там він буде перебувати під наглядом дорослих людей, вожатих, які познайомлять його з новими друзями. Як правило, в таких таборах є різноманітні гуртки (шахові, спортивні, танцювальні та інші), ідетямне доводиться нудьгувати. Вожаті не тільки ретельно планують розпорядок дня дітей, а й стежать за їх безпекою і здоров'ям.
2
Якщо дитина часто хворів протягом року, або у нього є хронічні захворювання, то тоді візьміть довідку від лікаря і зверніться в Центр соціального захисту населення для придбання путівки в санаторій або в табір санаторного типу. Там діти будуть мати можливість не тільки добре відпочити, але і поліпшити своє здоров'я. Для цього в подібних установах є все необхідне: масажні кабінети, а також кабінети лікувальної фізкультури, басейни і т.д. Для дітей з ослабленим здоров'ям складаються індивідуальні оздоровчі програми, а також спеціальний режим харчування.
3
При шкільних установах влітку організовуються табори денного перебування дітей. Тому, якщо ви не можете взяти відпустку і вирушити разом зі своїми дітьми, наприклад, до моря, запишіть їх у такий табір. По крайней мере, вони будуть зайняті важливими і цікавими для них справами, відвідають театри, парки і т.д. Ви зможете бути спокійні за безпеку і здоров'я ваших дітей, адже вони будуть перебувати під наглядом педагогів.
4
Існують також профільні табори, про які ви зможете дізнатися у вашому навчальному або в дошкільному закладі. Якщо ваша дитина займається в якій-небудь спортивної секції або в туристичному клубі, то поговоріть з керівником про відпочинок та зайнятості вашої дитини. В таких секціях і клубах, як правило, під час літнього відпочинку організовуються туристичні зльоти або профільні табірні зміни.
5
По можливості надішліть таки свою дитину влітку за місто: на дачу або в село. Дітям необхідно хоча б під час літнього відпочинку побути подалі від загазованих міських вулиць.
6
Відправляйтеся разом з дитиною до моря, якщо у вас є можливість взяти відпустку: морська вода і свіже повітря потрібні дитячому організму, що росте. В такій подорожі ви зможете не тільки вдосталь накупатися і поніжитися під південним сонцем разом зі своєю дитиною, а й познайомити його з цікавими, новими місцями і пам'ятками. Від такого відпочинку у дитини залишиться маса приємних вражень.
7
Якщо ви не зможете з'їздити з дитиною відпочити або взяти для нього путівку в табір, то хоча б під час вихідних вирушайте всією сім'єю на природу: на річку з наметом або в похід по цікавих місцях.