Як покласти гроші на рахунок в інтернеті.

Електронні гроші дозволяють клієнтам швидко і зручно оплачувати покупки в онлайн-режимі. Щоб ці функції стали доступні, вам необхідно попередньо поповнити баланс аккаунта в обраній платіжній системі.
Інструкція
1
Простий і доступний більшості людей спосіб покласти гроші на рахунок в інтернеті - скористатися платіжним терміналом. Останнім часом навіть невеликі продуктові магазини, які знаходяться в крокової доступності, встановили такі апарати. Більшість платіжних терміналів стягують комісію за переказ коштів на рахунок. Як правило, ця сума не перевищує 5%.
2
Для поповнення балансу виберіть у сервісному меню терміналу пункт «Інтернет платежі» або йому подібний. Натисніть іконку вашої платіжної системи. Введіть номер рахунку і вкладіть гроші в прийомний отвір апарату. Не забудьте взяти чек. Він вам знадобляться, якщо гроші надійдуть на рахунок не відразу.
3
Послуги поповнення балансу таких платіжних систем, як «Яндекс.Деньги» і RBK Money, пропонують торгові точки «Евросеть». Від інших варіантів їх вигідно відрізняє відсутність комісії. Назвіть продавцеві номер рахунку та суму, яку ви б хотіли покласти.
4
У деяких платіжних систем, наприклад Webmoney, існують обмінні пункти. Щоб дізнатися, якщо такий пункт у вашому місті, зайдіть на сайт webmoney.ru На головній сторінці виберіть напис «Близько» у пункті «Як». Вкажіть своє місто і вивчіть надані адреси відділень. За допомогою обмінника Webmoney ви можете не тільки поповнити баланс, але й зняти гроші з рахунку в цій платіжній системі.
5
Багато платіжні системи та інтернет проекти дозволяють поповнювати рахунок мобільними платежами. Відправивши sms-повідомлення на спеціальний короткий номер, ви перерахуєте обрану частину грошей на потрібний рахунок. Цей спосіб найбільш оперативний. Але при його використанні бажано попередньо вивчити умови поповнення, так як комісія може становити майже половину платежу.
6
Якщо ви хочете перевести частину грошей з однієї платіжної системи в іншу, виберіть один з сайтів-обмінників. Зупинити вибір стоїть на надійному обмінному сервісі, з позитивними рекомендаціями і невеликими комісійними.