Як обчислити корінь з числа в ступені.

Квадратний корінь з числа Х - це число, квадрат якого дорівнює Х. Відповідно, щоб обчислити квадратний корінь з числа в ступені, необхідно спочатку звести число в ступінь, тобто отримати результат множення числа на саме себе необхідну кількість разів. Далі починається процес обчислення кореня з отриманого результату.
Інструкція
1
Звичайно, таблицю квадратів чисел від 0 до 20 необхідно знати, як таблицю множення. Отже, значення квадратних коренів для цих чисел також будуть ізвестни.Самим простим способом арифметичного обчислення квадратного кореня можна вважати метод послідовного вирахування непарних чисел із заданого числа по порядку.
2
Проводьте це дію до тих пір, поки залишок не стане рівним нулю або не буде менше від'ємника числа. Порахуйте кількість дій, визначте цілу частину квадратного корня.Напрімер: 16? 1 = 1515? 3 = 1212? 5 = 77 - 7 = 0Всего виконано 4 дії, квадратний корінь числа 16 дорівнює 4. Однак даний метод не застосуємо до чисел, де витягуваний корінь не є цілим числом. Хоча для дітей молодшого шкільного віку, вирішальних найпростіші математичні задачі, він підходить.
3
Також корінь числа можна обчислити за допомогою калькулятора, якщо на ньому є відповідна функція. Просто наберіть число, а потім натисніть кнопку із зображенням значка «корінь». Точно також обчислюється корінь за допомогою мобільного телефону.
4
Для знаходження кореня можна скористатися і комп'ютером. Додаток «Калькулятор» є практично на будь-якому комп'ютері. Єдине, що треба пам'ятати, що в додатку кнопка для витягання кореня позначається символами «sqrt». Також для добування кореня можна скористатися і додатком MS Excel. В будь-якій клітині поля наберіть заданий число, вийдете з клітки, натисніть кнопку fx вибору функції і вкажіть «КОРІНЬ» назва функції, потім вкажіть потрібну клітку з числом і натисніть "ОК". Тепер з будь-якого числа в цій клітці витягне квадратний корінь.
5
Для обчислення кореня застосовуються і більш складні методи. Наприклад, обчислення за допомогою логарифмічною лінійки або таблиць Брадиса. Однак з розвитком технологій необхідність в них відпадає.