Як змінити свій голос грубіше. Як зробити за допомогою програми голос грубіше.

Причин, за якими люди хочуть зробити голос грубіше, безліч. За загальновизнаного думку, низький голос звучить більш переконливо і вагомо. Якщо природа обдарувала вас високим, пронизливим голосом, ви можете провести ряд заходів щодо зміни його звучання.
Вам знадобиться
  • - програма Funny Voice;
  • - диктофон.
Інструкція
1
Існує ряд програм, що дозволяють зробити голос грубим в режимі реального часу. Програма Funny Voice - одна з найбільш компактних і простих в управлінні. Досить завантажити файл програми і запустити його. Установка не вимагається. Для роботи з нею вам знадобиться мікрофон. Натисніть кнопку Start для початку зміни голосу. За допомогою стрілочок робіть голос вище або нижче. Якщо ви хочете записати аудіофайл із зміненим голосом, натисніть кнопку Record.
2
Приділяйте час щоденним вправам для зв'язок. Найбільш просте з них - пропевание букв «а» і «у». Звук повинен бути чистим, як на початку вправи, так і в кінці. Спочатку зробіть видих, потім глибокий вдих і співайте обрану літеру, наскільки вистачить дихання. З кожним днем трохи знижуйте тон звуку. Через деякий час ви помітите зміни в голосі.
3
Якщо ви підозрюєте, що з вашими голосовими зв'язками не все гаразд - вирушайте на прийом до фоніатра. Так називають лікаря, що займається діагностикою захворювань голосового апарату. Якщо проблеми з голосом будуть виявлені, він призначить лікування.
4
Підвищення рівня чоловічого гормону тестостерону впливає не тільки на загальний стан організму, але і на тембр голосу. Це правило поширюється як на чоловіків, так і на жінок. Але безконтрольне вживання гормональних препаратів може призвести до серйозних захворювань.
5
Ще один кардинальний спосіб зробити голос грубіше - піддати хірургічному втручанню голосові зв'язки. Під час операції пацієнт перебуває у свідомості, так як процедура проводиться під місцевим наркозом. Хірург робить надрізи на гортанному хрящі, орієнтуючись на звук, видаваний пацієнтом.
6
Крім основних вправ, зміни тембру може допомогти прослуховування аудіозаписів зі звуком вашого голосу. Увімкніть диктофон в режим запису і прочитайте будь-який текст. Проаналізуйте запис. Подумайте, що б ви хотіли змінити. Потім запишіть цей же текст, але вимовляєте його більш низьким голосом. Вивчіть новий запис. Проводячи такі заняття, ви поступово навчитеся знижувати голос, не відчуваючи при цьому значних труднощів.