Як оформити рамку. Як красиво оформити скляну рамку камінчиками або піском.

Хоча в магазинах є безліч готових сувенірів, в тому числі і рамок для картин, фотографій, дипломів і грамот, оформити таку рамку самостійно завжди цікавіше і приємніше, ніж купити готову. Тим більше варто виготовити ексклюзивну річ, якщо в рамку ви плануєте вставити дороге серцю фото або перший малюнок свого малюка. Річ, зроблена своїми руками, також відмінно підійде в якості подарунка.
Вам знадобиться
  • Готова рамка, акриловий клей, лак, картинки, клубок ниток, спиці, листочки, гілочки, капелюшки від жолудів, насіння, злаки, намистини, стрази, шматочки кольорового скла, бісер, фарби, пензлик
Інструкція
1
Візьміть маленькі камінчики (розміром до 10 мм), ракушки, трохи кварцового піску (можна спеціального кольорового або забарвленого). Викладіть на столі приблизний узор, яким вам хотілося б прикрасити рамку. Коли «макет» майбутнього візерунка буде готовий, починайте переносити його на рамку, змащуючи ділянки її поверхні клеєм.
2
Виріжте маленькі картинки з журналів, листівок, плакатів. Розмір картинок не повинен перевищувати ширину рамки. Наклейте картинки на рамку в довільному порядку. Зверху покрийте їх шаром прозорого акрилового лаку, щоб рамка не боялася води.
3
Візьміть клубок ниток і спиці і зв'яжіть довгу смужку, схожу на шарф. Ширина «шарф» повинна рівнятися ширині рамки, а довжина - її периметру, тобто сумі довжин всіх сторін. Розріжте пов'язану смугу на чотири частини, попередньо вимірявши кожну сторону рамки, і приклейте їх на акриловий клей. Інший варіант - зробити ширину «шарфа» в два рази більше, ніж ширина рамки. Тоді їм можна обернути рамку з зовнішньої і внутрішньої сторони, що виглядає більш оригінально.
4
Використовуйте для прикраси рослинні матеріали - листочки, гілочки, капелюшки від жолудів, насіння, злаки. Їх можна приклеїти в якості самостійної композиції або доповнити намистинами, стразами, шматочками кольорового скла, бісером. Зверху узор можна покрити перламутровим або прозорим акриловим лаком.
5
Раскрасьте рамку спеціальними фарбами, які підходять для малювання на різних матеріалах - дереві, пластику і т.д. Вітражними фарбами можна розписати куточки скла в рамці або зробити внизу дарчий напис.
Зверніть увагу
В деяких випадках поверхня рамкової основи доведеться знежирити за допомогою ацетону або спирту або потерти наждачним папером. Інакше клей не буде до неї чіплятися.
Корисна порада
Можна зробити рамку своїми руками - наприклад, вирізати її з щільного картону, пінопласту, склеїти з тонких рейок. Скло в таких рамках використовувати необов'язково.