Як зробити дірку у скляній пляшці. Як зробити акуратно shre в стекляной пляшці.

Отвір в пляшці може знадобитися для різних цілей. Наприклад, щоб виготовити з посудини підставу для лампи і протягнути через нього провід. Зробити це просто, маючи під рукою дриль і алмазне свердло по склу. Однак є спосіб просвердлити дірку за допомогою підручних матеріалів. Потрібно тільки трохи вправності, бажання і терпіння.
Вам знадобиться
  • - дриль;
  • - Алмазне свердло по склу;
  • - мідна трубка потрібного діаметра;
  • - пісок;
  • - солярка або бензин.
Інструкція
1
Перший спосіб зробити в скляній пляшці отвір - скористатися дрилем. Візьміть алмазне свердло такого діаметру, якого повинна бути дірка. Одягніть захисні окуляри і рукавички - найдрібніші осколки можуть поранити очі і руки. Закріпіть пляшку в лещатах. Якщо вдома їх немає, попросіть помічника міцно тримати посудину. Не забудьте постачити і його захисними засобами. Змастіть свердло чистим машинним маслом. Приставте дриль до скла. Легко натисніть і натискайте кнопку включення. Досить однієї - двох секунд, щоб з'явився отвір.
2
Другий спосіб зробити дірку в посудині прийшов до нас з тих часів, коли дрилями і перфораторами володіли лише рідкісні щасливчики. Всі інші робили отвори в склі за допомогою мідної трубки, набитої піском. Візьміть металеву кишку потрібного діаметра. Набейте її піском приблизно до половини. Змочіть водою пляшку і кінчик трубки. Попросіть кого-небудь допомогти вам і міцно потримати посудину, поки ви працюєте з ним. Притисніть мідну кишку до поверхні пляшки дуже щільно. Намагайтеся, щоб вона не відходила від судини під час всього процесу. Обертайте трубку, затиснувши її між долонями до тих пір, поки не з'явиться отвір. Зазвичай це займає від трьох до десяти хвилин.
3
Третій спосіб зробити отвір в пляшці - акуратно відколоти її дно. Тут дуже важливо дотримуватися техніки безпеки і надіти щільні рукавички з негорючого матеріалу, так як доведеться мати справу з вогнем. В приміщенні проводити процедуру не можна, тільки на відкритому повітрі! Підготуйте відро з водою. Вона повинна бути холодною. Обмотайте посудину тканиною, змоченою в бензині або солярці. Поставте на землю і підпаліть. Зачекайте, поки матеріал прогорить. Руками в рукавичці швидко візьміть пляшку за шийку і занурте в рідину. Дно відвалиться сама.
Скло є вельми крихким матеріалом. Іноді виникає необхідність виконати в ньому отвір . Це вимагає знання того, як це зробити і навички роботи зі свердлильним обладнанням. Отвір може знадобитися, наприклад, при виготовленні світильника з винної пляшки, коли необхідно завести провід всередину через її стінку. На даний момент є кілька способів створити отвори, не пошкодивши скло.
Інструкція
1
Візьміть твердосплавне пухові свердло і закріпіть в патроні електродрилі. Встановіть режим середніх оборотів. Якщо ви хочете просвердлити неплоскому скло, наприклад, стінку пляшки, то попередньо кілька разів обмотайте її малярським скотчем в два-три оберти навколо місця передбачуваного отвори, намітивши його олівцем. Залежно від товщини скла, процес свердління може зайняти до п'ятнадцяти хвилин. При цьому тримайте свердло рівно, не допускаючи його биття. Процес є вишкрібання матеріалу конусом пір'яного свердла. Регулярно змочуйте свердло, занурюючи його, наприклад, в воду або в суміш рівних пропорцій камфори і скипидару, інакше отримаєте перегрів і розтріскування в місці свердління.
2
Якщо треба просвердлити плоске скло, то підготуйте для цього місце на плоскій поверхні, наприклад, на столі. Підкладіть під скло м'який матеріал, тканина. Краї скла не повинні виходити за межі столу. Для знежирення обробіть спиртом або ацетоном місце передбачуваного отвору і починайте свердлити. Обороти дрилі аналогічні попередньому способу. Періодично крапайте скипидар в розсвердлювати місце.
3
Третій спосіб передбачає обійтися без механічних впливів, а використовувати розплав легкоплавких металів, наприклад, припою або свинцю. Аналогічно попередньому способу знежирте місце свердління. Насипте на нього мокрий пісок висотою в кілька сантиметрів, щоб утворилася гірка. Візьміть загострену паличку, яка відповідає на своєму кінці діаметру передбачуваного отвори і зробіть в піску невелику воронку для заливання розплаву. Залийте в неї розігрітий припой, почекайте пару хвилин, після чого усунете пісок зі скла і видаліть застиглий металевий конус. Він пропалив в склі отвір . Даний спосіб найшвидший. Тим не менш, не зайвим буде випробувати його, потренуватися на непотрібному шматку скла аналогічної товщини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=342e3c1jmZw
Зверніть увагу
При свердлінні дуже акуратно, але впевнено давите свердлом на поверхню скла. Якщо перестаратися, воно може розтріскатися.