Як написати претензії до магазину.

Якщо після покупки з'ясувалося, що товар не відповідає заявленій якості, і ви вирішили обміняти його або повернути гроші, але співробітники магазину відмовили в задоволенні ваших вимог, напишіть претензію.
Інструкція
1
Претензії дозволяється оформляти в довільній формі, але їх зміст повинен включати в себе декілька обов'язкових пунктів. У правому верхньому куті напишіть найменування особи і назва магазину, до якого буде пред'явлена претензія. Найкраще адресувати її на ім'я керуючого магазином.
2
Напишіть, від кого буде спрямована претензія. Вкажіть своє ім'я, по батькові, прізвище, паспортні дані, контактний номер телефону. А також адресу вашого фактичного проживання, що включає в себе номер поштового індексу, найменування міста, району, вулиці, номера будинку та квартири.
3
В центрі листа напишіть слово «Претензія» і чітко викладіть суть справи. Виясняти претензію потрібно доступним чином, виключаючи зайві емоції. Вкажіть дату покупки і найменування товару, опишіть обставини, на підставі яких ви пред'являєте претензію. Для обгрунтування претензії посилайтеся на статті закону «Про захист прав споживача».
4
Сформулюйте якомога чіткіше ваші вимоги. Вони можуть бути спрямовані на повернення грошей, заміну товару, усунення неполадок або зменшення ціни.
5
Вкажіть порядок дій у тому випадку, коли магазин відмовиться виконати ваші вимоги. У цьому пункті ви можете написати про звернення до суду, подачі позовної заяви про відшкодування моральної та матеріальної шкоди.
6
Поставте дату написання претензії. Розпишіться і розшифруйте підпис.
7
Напишіть, які програми ви прикріплюєте до претензії. Це можуть бути касові або товарні чеки, гарантійні талони та інші документи, що підтверджують акт купівлі товару.
8
Складіть другий примірник претензії, він буде призначений для відправлення в магазин. Перший примірник має бути підписаний продавцем, після чого ви заберете його собі в якості підтвердження про те, що магазин сповіщений про отримання претензії.