Як насадити мотиля на гачок.

Мотиль - це личинка комара-дергуна, мешканець більшості водойм. Розмір і колір його залежить від грунту і місця існування. Личинки можуть бути як великими (до 25 мм), так і дрібними (до 10-12 мм). Насаджувати мотиля можна різними способами, вибір того чи іншого залежить від сезону риболовлі, виду риби, яку ви ловите, кількості та розміру мотиля, в-общем, від багатьох факторів. Для того щоб у вас була можливість вибрати спосіб, відповідний саме вам, опишемо всі відомі варіанти насаджування.
Вам знадобиться
  • - мотиль;
  • - тонкі гачки;
  • - силіконова гумка.
Інструкція
1
Перший спосіб - насадка по одній личинці мотиля.Классіческій спосіб насадження - пропускання гачка під другий членик від голови личинки. Для того, щоб правильно насадити мотиля, потрібно визначити, де хвіст у личинки, а де голова. Видно це по одній ознаці: на хвості є роздвоєння у вигляді ріжків. Тримати мотиля при насадженні потрібно дуже ніжно, його дуже легко розчавити.
2
Візьміть личинку в ліву руку, а в праву - гачок. Проколіть мотиля під другу фалангу, стежте, щоб кінчик гачка НЕ проткнув личинку наскрізь. Потім акуратно протягніть гачок всередині личинки. Можна трохи вивести вістря гачка назовні, щоб підсікання була краще. Також мотиля можна насаджувати, протикаючи його посередині. Цей спосіб використовується для дрібних личинок.
3
Другий спосіб - насадженні личинки кольцом.Етот спосіб хороший, коли клювання чомусь стихає або частішають клювання дрібниці, яка стаскивает мотиля за хвіст. Для цього потрібно взяти личинку, проколоти гачком наскрізь і ввести гачок ще раз, трохи подалі до хвоста, таким чином, щоб з тулуба мотиля вийшло свого роду колечко.
4
Третій спосіб - насадженні мотиля пучком. Цей спосіб виправдовує себе при риболовлі на велику рибу, або на зимовій риболовлі. Так як пучки мотиля можна готувати заздалегідь, то при зміні насадки в морозну погоду ви економите час і не замерзає. Для підготовки пучків можна використовувати відрізки ниппеля або силіконової гумки. У пучку звичайно 6-8 личинок, вони перев'язуються ниткою або гумкою і на гачок насаджуються безпосередньо через обв'язку. Таким чином мотиль довше залишається живим.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OmAGz5eJPmg
Зверніть увагу
Якщо ви знаходитесь на зимовій рибалці, то мотильніцей потрібно тримати в теплому місці, наприклад, в кишені верхнього одягу. Якщо ваша насадка замерзне і загине, ви не зможете насолодитися риболовлею в повній мірі.
Корисна порада
Якщо у вас немає можливості купити живий мотиль, спробуйте насадити штучних личинок, додатково змастивши їх аттрактантом.