Як відполірувати дисплей. Як відполірувати екран мобільного телефону.

Як би ви не берегли мобільний телефон, на ньому можуть з'явитися подряпини. Це, звичайно, неприємно. Можна змиритися з ушкодженнями дисплея телефону і жити далі, тим більше що вони зазвичай видно тільки на сонці. Можна попросити допомоги в сервісному центрі - вам повністю замінять екран телефону. Можна виправити ситуацію з подряпинами самостійно за допомогою полірування в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - замшева ганчірочка;
  • - паста ГОІ;
  • - засіб для видалення подряпин з CD/DVD дисків;
  • - ватяні диски, ватяні палички і вологі серветки.
Інструкція
1
Заміна екрану мобільного телефону у фахівця коштує грошей, причому значних - якщо міняєте тачскрін, то послуга з ремонту може становити близько 50% вартості нового телефону. Відразу слід сказати, що це найнадійніший спосіб ремонту. Якщо ви не хочете платити за заміну дисплея вашого телефону в центрі обслуговування, займіться домашнім ремонтом.
2
Полірування дисплея - справа нескладна, але досить небезпечне для самого телефону. Суть полірування полягає в стиранні верхнього шару дисплея. Якщо ви випадково зачепите покриття антивідблиску або тачскрін, звернутися в сервісний центр доведеться обов'язково.
3
Перед початком поліровки розберіть телефон і дістаньте екран, щоб в процесі зачистки верхнього шару не забити брудом весь телефон. Видаліть з екрану телефону різні забруднення. Це потрібно проробити вологою серветкою або засобом для очищення поверхні мобільних телефонів.
4
Відполірувати дисплей можна кількома способами: - за допомогою замші - процедура довга і від усіх подряпин не позбавляє; - з пастою ГОІ - є велика кількість її застосування (з полировальной машинкою, з ганчірочкою, з машинним маслом і т.д .). Довгоочікуваний результат вас порадує і від подряпин не залишиться й сліду; - із засобом, яке видаляє подряпини на CD/DVD дисках - найефективніший спосіб полірування: швидко і легко втечуть всі подряпини, але через місяць-два процедуру доведеться повторювати, бо старі подряпини все одно проявляться.
5
Після закінчення полірування акуратно видаліть залишки полірувального засобу ватними тампонами і паличками. Купіть для свого телефону чохол - це позбавить мобільник від можливих механічних пошкоджень. Надійно захистити ваш мобільний телефон від подряпин на дисплеї може захисна плівка. Вона ставиться на телефон з моменту покупки або після полірування.
Улюблений телефон , вірою і правдою прослужив вам довгий час, втратив весь свій лиск від того, що у нього подряпався екран? Таке буває - не варто переживати - ця проблема досить легко усунена і в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • Телефон, якому вимагається поліровка, паста ГОІ, невеликий шматочок м'якої тканини (наприклад фланелевою), автомобільне масло.
Інструкція
1
Помістіть телефон на рівну поверхню, добре освітлену при цьому.
2
Купити в господарському магазині або воєнторзі пасту ГОИ (Державного Оптичного Інституту) і знайти трохи автомобільного масла.
3
Натерти пастою ГОІ фланель по центру шматочка тканини, змочити її маслом для кращого ковзання тканини по екрану, круговими рухами протирати поверхню екрану телефон а доти, поки з нього не зникнуть видимі подряпини.
4
Протріть екран телефон а від залишків пасти і масла чистою фланелевою тканиною для того, щоб залишки пасти не залишилися на поверхні телефон а.
Зверніть увагу
Не надто захоплюйтеся поліруванням, так як сухий тканиною можна, затерев старі подряпини, наробити на екрані нових. Обов'язково захистіть кнопки і інші елементи управління, обернувши їх тканиною або оклеив малярським скотчем.
Корисна порада
Обов'язково використовуйте автомобільне масло для кращого ковзання тканини, без нього фактично безглуздо починати полірування екрану телефону.