Як отримати найбільший прибуток.

Прибуток - грошовий вираз нагороди, яку отримує підприємство за свої праці. Кожен керівник прагне до збільшення прибутку - коштів для придбання благ цивілізації. Але як же її отримати в найбільшому обсязі?
Інструкція
1
Визначте групи факторів, що впливають на величину прибутку. Це зовнішні і внутрішні чинники. Основним з внутрішніх факторів є дохід від продажу продукції. Організуйте роботу таким чином, щоб збільшити не обсяг випущеної продукції, а обсяг проданої. Слідкуйте за ринковим попитом - робите потрібну продукцію.
2
Знизьте витрати на виробництво продукції, тобто її собівартість: на природні ресурси, сировину, основні й допоміжні матеріали, паливо, енергію, основні фонди, трудові ресурси та інші витрати виробництва. Також знизьте невиробничі витрати. Сюди можуть входити оренда офісу в дорогому місці, обслуговування автомобілів, додатковий штат співробітників і т.п.
3
Встановіть ціни, при яких валовий дохід підприємства, тобто сума виручки, збільшувався б, у свою чергу приводячи до збільшення прибутку.
4
Перегляньте відрахування на амортизацію. Іноді їх суми можна значно зменшити.
5
Підвищіть фактори, які впливають на величину прибутку. Зробіть технічне оновлення, таким чином збільшиться зростання обсягу виробництва, що є прямою дорогою до заповітної мети. Поліпшите умови для продажу продукції. Поліпшення може відбуватися при модернізації розрахунково-платіжної системи, а також при правильній і оперативній доставці в точки збуту.
6
Збільште прибуток за рахунок іншої діяльності підприємства, тобто продажу основних фондів, цінних паперів, валютних цінностей і т.д.
7
Слідкуйте за зовнішніми факторами, що впливають на величину прибутку: ціною на ресурси для виробництва, транспортні умови, природні умови, соціально-економічні і т.д.
8
Введіть сувору дисципліну, щоб уникнути простоїв з людським фактором.
незаможних або малозабезпеченої вважається сім'я, в якій дохід на кожного члена нижче офіційного прожиткового мінімуму. Ця цифра визначається для кожного регіону і змінюється щорічно з поправкою на зростання цін та інші важливі показники. Отримання статусу незаможної сім'ї дає можливість отримувати пільги, субсидії та допомоги. Однак для того, щоб його придбати, буде потрібно час і наполегливість у досягненні мети.
Вам знадобиться
  • - паспорта;
  • - свідоцтво про шлюб;
  • - свідоцтва про народження дітей;
  • - довідка про доходи;
  • - довідка про склад сім'ї;
  • - копії всіх документів;
  • - ощадкнижка або банківська карта.
Інструкція
1
Порахуйте дохід всіх дорослих членів сім'ї. Враховуються тільки офіційні джерела - зарплата, пенсія, дохід від здачі нерухомості в оренду. Складіть ці цифри і розділіть на кількість членів сім'ї. Під членами сім'ї маються на увазі подружжя, неповнолітні діти, а також діти до 23 років, які навчаються в освітніх установах на очних відділеннях.
2
Уточніть прожитковий мінімум, встановлений для вашого регіону. Якщо цифра, отримана при ваших розрахунках, виявилася меншою, збирайте необхідні документи.
3
Отримайте в бухгалтерії вашого підприємства довідку про середню заробітну плату за останні три місяці. Якщо в родині є діти - студенти заочних відділень освітніх установ, які не досягли 23 років, зажадайте відповідну довідку у вузі. Зніміть копії з паспортів дорослих членів сім'ї, свідоцтва про шлюб і народження дітей. Запитайте в паспортному столі ЖЕКу довідку про склад сім'ї.
4
З повним пакетом документів звертайтеся до Відділу соціального обслуговування населення за місцем проживання. Напишіть заяву за зразком, який можна знайти на внутрішніх стендах відділу. Прикладіть до нього копії паспортів та свідоцтв про шлюб і народження дітей, а також отримані довідки про доходи.
5
Співробітник відділу перевірить комплектність ваших документів. Якщо якийсь із них відсутній або невірно оформлений, вас попросять виправити його і прийти на прийом ще раз. Якщо документи в порядку, співробітник пояснить, коли ви отримаєте статус малозабезпеченої сім'ї та на які пільги зможете розраховувати. Уточніть, де і коли ви можете отримати довідки, необхідні для оформлення субсидій. Список уточніть тут же - кожен регіон має власні пільги. Не забудьте оформити ощадкнижку або банківську карту для нарахування допомоги та одноразових виплат.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PEbUbs3Og_Y