Як поставити факс на автомат.

З початком ери комп'ютеризації пішли в минуле старі добрі факсимільні апарати. Тепер прогрес дозволяє оправляти факс, не користуючись окремим пристроєм. Все можна налаштувати через програмне забезпечення комп'ютера. Якщо у вас підключений факс-модем, це дозволить знаходити зв'язок телефонної лінії з комп'ютером і відправляти звичайні факси. Якщо необхідно, можна поставити факс на автоматичний режим роботи, що істотно спростить роботу офісу.
Вам знадобиться
  • - технічна документація на факс-модем.
Інструкція
1
Основну роботу з відправлення та одержання факсів проводить факс-модем. Він буває внутрішній (в користуванні працівників даної фірми або окремого офісу) і зовнішній (налаштований на роботу з документами з різних джерел). Установка і настройка факс-модема проходять легко, завдяки сучасним технологіям.
2
Спочатку встановіть факс-модем і підключіть його до телефонної лінії. Налаштуйте факс-модем на вашому комп'ютері - потрібно відкрити «Пуск» і вибрати папку «Факси й сканування Windows» в розділі програм. Виберіть вкладку «Факс», потім «Створити факс». У підсумку ви запустите майстра настройки факсу, який допоможе зробити всю потрібну роботу з встановлення та налаштування нового пристрою.
3
В майстрові настройки факсу натисніть «Підключитися до факс-модему» і далі дотримуйтесь його вказівок до повної настройки модему. Крім одиничного факс-модема на окремому комп'ютері, ви можете налаштувати факс-сервер для корпоративної комп'ютерної мережі.
4
Якщо вам потрібно підключитися до факс-сервера, де вже встановлені і налаштовані факс-модеми, вам потрібно знати ім'я даного комп'ютера у вашій мережі з його мережевою адресою. Для додавання нового факсу через шлях «Пуск» -> «Усі програми» -> «Факси й сканування Windows» -> «Факс» відрийте меню «Сервис». Там в розділі «Облікові записи факсу» виберіть «Додати» - додатися новий обліковий запис для вашого факсу. Через майстра установок факсів підключаєтеся з факс-сервера мережі.
5
Автоматична робота факсу встановлюється в розділі «Налаштування отримання факсів» в меню «Пуск» у вкладці «Принтери і факси». Через цю настройку ви встановлюєте час отримання сигналу на факс і його автоматичну друк: наприклад, після 9 гудків телефонної лінії прийом факсу включатиметься автоматично. Час сигналу телефону ви встановлюєте самостійно.
6
Якщо на вашому комп'ютері ще не встановлено необхідні файли з компакт-диска вашої операційної системи для роботи факсу, то потрібно скопіювати їх звідти або з іншого джерела.