Як розблокувати замок запалювання.

В різних марках автомобілів замки запалювання конструюються таким чином, щоб надійно захищати автомобіль від викрадення. Тому замок запалювання можна зняти тоді, коли ключ повертається. А майже всі випадки різних поломок пов'язані з тим, що ключ неможливо повернути. Тому заміна замка запалювання має певні складності.
Інструкція
1
Щоб розблокувати замок запалювання, ви повинні спочатку його демонтувати з автомобіля. Після цього заводите автомобіль різними предметами: ключами, викрутками і т.п. Тільки врахуйте, що автомобіль без замка запалювання треба обов'язково ставити на стоянку під охороною. Тому що в тисячі разів підвищується можливість викрадення вашого авто.
2
Майте на увазі, що функції замка запалювання полягає ще й в блокуванні рульового вала. Як правило, контактна група не дозволяє завести автомобіль без повороту ключа запалювання. Замок запалювання влаштований так, що його демонтаж можливий тільки при певному положенні ключа.
3
Якщо замок запалювання вашого автомобіля зламався в результаті тривалої експлуатації, недбалого ставлення, при спробі угону вашого автомобіля, то необхідно викликати технічну допомогу. Майстри розблокують і приведуть в робочий стан такий замок.
4
Кожен з випадків поломки вимагає окремого підходу. Звичайно, найпростіший спосіб - це встановити новий замок. Майстри виконають цю роботу дуже швидко, але ви все ж спробуйте простежити за ходом її виконання. Звичайно, вам доведеться значно витратитися на установку нового замка запалювання.
5
Більш дешевий спосіб - це ремонт старого замку. Хоча по трудомісткості він займає значно більше часу. Адже окремі замки налічують до 100 різних елементів і деталей. При процесі ремонту замка запалювання спочатку розберіть сам замок, потім визначте ступінь зносу або поломки. Після цього придбайте необхідні деталі. Можливо, деякі з них можна відремонтувати самостійно, це значно скоротить ваші витрати, хоча на ремонт буде потрібно додатковий час. Після проведення всіх ремонтних робіт зберіть замок і ретельно подгоните всі деталі і елементи.
6
Якщо ви не сильно розбираєтеся у всіх тонкощах ремонту, тоді викличте механіка. Він одразу ж на місці поломки проведе всі операції. Хороший спеціаліст зробить все можливе, і працездатність вашого відремонтованого замка буде не гірше нового.
7
Іноді ремонт замка на тому місці, де він зламався, - єдино можливий варіант. Наприклад, якщо кермо заблокувався, а машина знаходиться в занадто вузькому дворі або на паркінгу, куди евакуатор дістатися неможливо.