Як прибрати оформлення Вконтакте. прибрати фон вконтакте firefox.

Зараз змінити або прибрати оформлення сторінки на сайті «Вконтакте» нескладно. Для цього створюють теми, які є таблицями в стилі CSS. Використовують особливий програмний код, який став елементом веб-програмування. З його допомогою можна прибрати оформлення веб-сторінки.
Інструкція
1
Пошукайте у мережі пізнавальний матеріал, для того щоб прибрати, а потім змінити оформлення на сайті «Вконтакте». Зайдіть на сайт http://vktema.net/і підберіть собі іншу тему. Сам текст таблиці з цієї теми потрібно скопіювати в буфер обміну. Необхідно відкрити програму «Блокнот», потім вставити скопійований текст. Натисніть в меню «Файл». Далі потрібно вибрати пункт «Зберегти як», ввести своє ім'я файлу з обов'язковим розширенням css. Підберіть місце для збереження.
2
Використовуйте таку програму, як Internet Explorer для того, щоб поставити нову тему «Вконтакте» або повернутися до стандартного вигляду. Знайдіть меню «Сервис», виберіть «Властивості оглядача». Знайдіть вкладку «Загальні» і розділ «Оформлення».
3
Необхідно поставити галочку, де є пункт «Оформляти, використовуючи власний стиль». Потім натисніть кнопку «Обзор» і відкрийте файл, який був збережений раніше. Далі натискайте «ОК». Перезавантажте браузер. Тепер можна зайти на сайт «Вконтакте». Якщо хочете прибрати фон, приберіть галочку напроти пункту «Оформляти, використовуючи власний стиль».
4
Скачайте програму Stylish для нового оформлення «Вконтакте», використовуючи браузер Mozilla Firefox. Необхідно перезапустити браузер і скопіювати текст для обраного оформлення. Заходячи в Stylish, потрібно створити стиль «Вконтакте». Напишіть будь-який текст в поле «Опис». У нижньому полі необхідно вставити текст з того файлу, який містить таблицю у формі каскаду. Потім це збережіть і зробіть перезапуск браузера. Далі треба зайти на сайт «Вконтакте».
5
Якщо вам потрібно вимкнути це доповнення, в меню «Інструменти» -> «Додатки» можна знайти Stylish. Натискайте по ньому, потім вибирайте «Відключити» і «Видалити» - все буде як раніше.
6
Скористайтеся браузером Opera, якщо необхідно прибрати або поставити новий фон на своїй сторінці. Зайшовши в налаштування цього браузера, потрібно вибрати пункт під назвою "Додатково». Знайдіть «Вміст», далі «Параметри стилю» і «Режими подання». В полі «Моя таблиця" поставте галочку.
7
Скопіюйте текст з таблиці обраного формату, відкрийте «Блокнот» і вставте в нього цей текст. Тепер потрібно зберегти файл під своїм ім'ям, з розширенням css. Зайдіть на свою сторінку «Вконтакте» і правою кнопкою миші клацніть по фону цього сайту. Ви побачите назва пункту «Змінити налаштування вузла». Переходьте на «Вид», виберіть «Огляд» і знайдіть цей файл з комп'ютера - в ньому ви зберегли таблицю. Натисніть «ОК». Залишилося відновити свою сторінку.
8
Якщо вам потрібно видалити фон, на вкладці «Вид» знайдіть «Налаштування для сайту» і приберіть галочку напроти пункту «Увімкнути стилізацію форм» - так ви видаляєте шлях до файлу стилю (css). Натисніть «ОК», перезапустіть браузер.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tzkFq8BgJmI