Як розширити файл.

Розширення файлу потрібно для того, щоб операційна система змогла розпізнати його тип і відкрити. Для цього вона використовує потрібну програму. Але бувають випадки, коли певний файл не відкривається, наприклад, якщо він викачаний з інтернету. Щоб відкрити такий файл, потрібно прописати йому розширення. Тоді він буде відкриватися відповідною програмою. Якщо програми немає, її також потрібно встановити.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows (XP, Windows 7).
Інструкція
1
На більшості операційних систем розширення файлу приховано в цілях безпеки. Робиться це для того, щоб при перейменуванні файлу користувач випадково не змінив його розширення. У цьому випадку файл не відкриється. Перш ніж прописати розширення, необхідно включити відображення розширення в імені файлу.
2
Для того щоб включити відображення розширення в імені файлу в ОС Windows ХР, відкрийте будь-яку папку. Після цього у верхній частині панелі інструментів виберіть «Сервіс» і пройдіть в розділ «Властивості папки». Потім виберіть вкладку «Вид», а в ній знайдіть пункт «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів». Напроти цього пункту зніміть прапорець.
3
Тепер файлу можна прописувати потрібне розширення. Щоб зробити це, клацніть по файлу правою кнопкою мишки. В меню оберіть «Перейменувати». Після імені файлу відразу ж пишеться його розширення. Пропишіть розширення згідно типу файлу. Наприклад, для документів Microsoft Office характерно розширення doc, а починаючи з пакета 2007 року - docx.
4
Для тих, хто користується операційною системою Windows 7 підійде такий спосіб. Натисніть лівою клавішею мишки по кнопці «Пуск». Далі в рядку пошуку наберіть «Параметри папок». Із знайдених результатів також виберіть «Параметри папок», після цього - вкладку «Вид». Зніміть прапорець навпроти пункту «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів» ».
5
Тепер для того щоб прописати розширення, в контекстному меню файлу виберіть «Перейменувати». В цій операційній системі ім'я файлу буде виділено. Розширення файлу необхідно прописувати відразу після виділеної частини імені. Після того як у файлу буде прописано розширення, він буде відкриватися програмою, яка стоїть за умовчанням для таких типів файлів.