Як збільшити розмір флешки.

Якщо в процесі експлуатації USB-флеш-накопичувача ви помітили значне зменшення його обсягу, швидше за все, це є наслідком згубного впливу на флешку вірусів. Повернути її первинний об'єм ви можете наступним чином.
Вам знадобиться
  • - утиліта h2testw;
  • - файловий менеджер Total Commander;
  • - антивірусна програма.
Інструкція
1
Увімкніть на вашому флеш-накопичувачі відображення системних і прихованих файлів. Проскануйте флешку антивірусною програмою і всі виявлені віруси видаліть. Відформатуйте USB-флеш-накопичувач, якщо обсяг не змінився після перевірки, зберігши попередньо всі необхідні вам дані на жорсткий диск комп'ютера або інший носій інформації.
2
Не поспішайте форматувати вашу флешку, якщо вірус замінив на ній все папки на ярлики, а співвідношення зайнятого і вільного місця при цьому не змінилося. В такому випадку він створює директорію і записує її назва неприпустимими символами. За допомогою командного рядка упевніться, що з флешки інформація нікуди не пропала. Введіть команду s: \/х, в якій s - безпосередньо флешка, а х - ключ показу всіх файлів. Відобразиться прихована папка з назвою, наприклад, e2e2 ~ 1.
3
Звернутися до папки безпосередньо з файлового менеджера ви можете після того, як дізналися її назву. Перейменуйте цю папку, яка містить неприпустимий символ ~, використовуючи командний рядок, в будь-яку іншу - наприклад, 123. З даним вірусом боріться також іншим способом - створіть містить рядок attrib -s -h -r -a/s/d bat-файл і виконайте його з вашої флешки. Або ж запакуйте архиватором і відкриваючи архів, витягніть тільки потрібні папки.
4
За допомогою утиліти h2testw оціните реальний розмір флеш-накопичувача. Для цього підключіть його до комп'ютера і переконайтеся, що на ньому немає ніяких файлів. Утиліту h2testw запустите, після натисніть кнопку Select, виберіть у якості пріоритетного способу перевірки обсягу запис у всі вільні сектора даних. Щоб почати тестування натисніть Write + Verify.
Зверніть увагу
Пам'ятайте - не існує способів збільшити обсяг фізичної пам'яті флеш-накопичувача. Не попадайтеся на виверти шахраїв.
Корисна порада
Дублюйте свою цінну інформацію і регулярно оновлюйте антивірусну програму на вашому комп'ютері.