Як враховувати трафік.

Інформацію про те, скільки трафіку було прийнято і відправлено за певний період часу, дізнатися нескладно. Його можна легко перевірити за допомогою спеціально призначеного для цього програмного забезпечення. Це може бути корисно, якщо тарифний пакет доступу до інтернету передбачає помегабайтно оплату трафіку.
Вам знадобиться
  • - ПК зі встановленою ОС Windows;
  • - доступ до ПК з правами адміністратора;
  • - файервол, налаштований з урахуванням дозволу роботи встановлюваного ПО.
Інструкція
1
Скачайте безкоштовну програму для обліку трафіку. Наприклад, це може бути програма NetWorx. На сайті розробника можна завантажити два варіанти програми: Portable і Installer. Перший варіант передбачає запуск програми без установки, в другому випадку програму необхідно інсталювати. Для зручності подальшої роботи скачайте версію Portable.
2
В будь-якій папці розділу, де зберігаються користувальницькі документи, створіть папку NetWorx. Для зручності можете створити її на флеш-карті, щоб мати можливість запуску програми на різних ПК. Скачаний з сайту розробника архів розпакуйте в створену папку. Зайдіть в неї і запустіть файл networx.exe.
3
Запускаючи програму вперше, налаштуйте основні параметри для подальшої роботи. Вибрати найбільш відповідний мову для відображення тексту у вікнах програми і мережевий адаптер, трафік якого необхідно буде перевіряти. Якщо адаптерів кілька, можна відзначити пункт "Все підключення", що дозволяє контролювати весь трафік на ПК. Натисніть "Готово".
4
В системному треї з'явиться значок програми NetWorx. Клікніть на нього подвійним клацанням - відкриється основне вікно, що містить всю статистку. Для перегляду більш детальної інформації перейдіть на відповідну вкладку.
Зверніть увагу
Програма NetWorx відстежує трафік тільки після того, як була запущена користувачем і за замовчуванням не працює у фоновому режимі. Тому якщо при включенні ПК її відразу не запустити, частина трафіку залишиться неврахованої, наприклад, той трафік, який споживають програми, оновлюючись відразу після запуску ПК. Для постійної перевірки трафіку розмістіть ярлик програми в папці "Автозавантаження", і програма NetWorx буде запускатися автоматично, без вашої участі.
Корисна порада
Зверніться в службу технічної підтримки провайдера та з'ясуйте, чи передбачена можливість перевірки трафіку в особистому кабінеті користувача. Найчастіше у постачальника послуг доступу до інтернету є послуга надання інформації про спожитий трафіку.