Як збільшити якість звуку.

Якість звуку - вельми актуальний параметр для користувачів, які активно використовують інтернет-телефонію або програми для звукозапису. На перший погляд може здатися, що головний фактор якості - мікрофон, але насправді все трохи складніше.
Інструкція
1
В інтернет-телефонії якість звуку визначається якістю з'єднання. Причому однаково важлива гідна швидкість на «обох кінцях дроти», тобто і у вас, і у вашого співрозмовника. Відбувається це тому, що програми (такі, як Skype) ставлять пріоритетом стабільність розмови, і, якщо у вас повільний інтернет, то софт автоматично прийматиме сигнал гіршої якості, щоб ви могли слухати його без переривань. Зупиніть на час розмови скачування файлів, завантаження відеороликів або інші програми, що займають трафік, щоб значно збільшити якість звуку.
2
Хороша якість звукозапису досягається засчет обробки аудіофайлів. Ідеально для цього підходить програма Adobe Audition, яка пропонує багатющий інструментарій для поліпшення качетсва звуку - видалення шуму, підвищення чіткості і безліч ефектів різного роду. Додатково користувач може встановити в програму плагіни, які буду автоматично проводити деякі етапи обробки. Найкращі з них дозволяють отримати практично студійне якість звуку на звичайному мікрофоні від караоке.
3
Якісне обладнання, зрозуміло, грає важливу роль. Головна особливість в тому, що мікрофони цінового діапазону 200-1000 рублів мало відрізняються один від одного. По-справжньому вагому прибавку в якості ви отримаєте тільки перейшовши на професійне студійне обладнання. Це передбачає не тільки мікрофон за 2,5 тисячі рублів, а ще відповідну звукову плату і підсилювач звуку. Тільки так ви дійсно змусите обладнання працювати «на повну потужність»: використовувати хороший мікрофон без гарної звукової карти марно, вона просто не впорається з якістю подаваного звуку. В цілому, вартість більш-менш солідного комплекту починається з 6000 рублів, і купувати його варто тільки в тому випадку, якщо ви збираєтеся професійно займатися звукозаписом.