Як очистити інжектор.

Навіть якщо бензин хорошої якості, система уприскування палива поступово забруднюється. Тому чистити інжектор рекомендується через кожні 150-200 тисяч км пробігу. Що вже говорити про звичний вітчизняному бензині не найвищою ступеня очищення. Залежно від ступеня забруднення, існує кілька способів очищення інжектора.
Інструкція
1
Використовуйте в профілактичних цілях чистячу присадку. Одного стандартного флакона вистачає на 60-80 л бензину, і застосовувати її варто через кожні 3-4 тисячі кілометрів пробігу автомобіля. Однак якщо інжектор сильно забруднений, застосування присадки може призвести до протилежного ефекту, так як відмита грязь буде потрапляти в форсунки двигуна, що потребують його демонтажу і чищення іншими способами.
2
Спробуйте прочистити інжектор, не знімаючи його з двигуна. Придбайте спеціальну установку і промивну рідину. За допомогою перехідних штуцерів підключіть установку до інжекторної «лінійці» двигуна, минаючи бензобак, паливний насос і фільтр, а також топлівопроводи.
3
Запустіть двигун на 30-45 хвилин, щоб промивна рідина, що подається з установки під тиском у кілька атмосфер (згідно технічним параметрам машини), прочистили форсунки.
4
Визначте якість промивки по роботі двигуна на холостих обертах, зниження кількості вихлопних газів і т.п. Зазвичай подібного методу очищення цілком достатньо. Але якщо форсунки все ж сильно забруднені, їх доведеться знімати з двигуна і чистити окремо.
5
Тільки в тому випадку, якщо демонтаж форсунок неможливий без видалення частини навісного обладнання, їх можна промити, не знімаючи з двигуна. Після цього вам буде необхідно проїхати 10-15 кілометрів у форсованому режимі роботи двигуна, а після - змінити масло, а також масляний фільтр. Але якщо двигун вашого автомобіля сильно зношений, промивати їх в інтенсивному режимі не рекомендується.
6
Якщо на двигуні вашій машині встановлена інжекторна система з механічним уприскуванням палива, очищайте її тільки продувкою стисненим повітрям, а при сильних забрудненнях - замініть форсунки.
7
Зверніться в сервіс. Зрештою, чистка інжектора на спеціальному стенді або в ультразвукової ванні принесе набагато більше позитивних результатів. Відмовтеся від широко розповсюджених в рядах автомобілістів засобів, таких як відмочування в солярці, гасі або ацетоні, оскільки не дивлячись на позитивний ефект подібних «народних засобів», подальша нормальна робота інжектора може опинитися в деяких випадках під великим питанням.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_5PadxAN3sw