Як купити МАЗ б/у.

Вашому підприємству терміново знадобився хороший вантажний автомобіль, і ви вирішили вибрати недорогий МАЗ з пробігом і купити його або взяти в лізинг. В цьому немає нічого складного, якщо ваші фінансові можливості дозволяють оформити таку покупку або оренду.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт http://www.gruzovoy.ru, ознайомтеся з оголошеннями про продаж вантажних автомобілів МАЗ. Виберіть вантажівка, що підходить вам по ціні, типу кузова і пробігу, що продається в вашому (і не тільки в вашому) регіоні. Якщо оголошення снабжено фотографією, уважно розгляньте її. Клікніть по посиланню з оголошенням, щоб дізнатися контактні дані продавця і зв'язатися з ним. Реєстрація передбачена тільки для продавців.
2
Зайдіть на сайт www.gruzoviki.com. Тут ви повинні будете спочатку зареєструватися для того, щоб дізнатися контактні дані продавця, але ознайомитися з оголошеннями можна і без реєстрації.
3
Зверніться на сторінку http://maz.amobil.ru/used і виберіть відповідний по всіх параметрах вантажівка. Зареєструйтесь на сайті. Крім оголошень на цьому ресурсі ви можете ознайомитися з останніми новинами щодо будь-якої марки автомобілів, якщо вас це цікавить.
4
Зверніться на сайт компанії «Партнер Лізинг», що співпрацює з лізинговими компаніями та банками по всій Росії і ближнього зарубіжжя для того, щоб побрали для себе МАЗ б/у в оренду або залишити заявку на таку машину. Ця компанія займається не тільки оформленням автомобілів в лізинг, але і зможе підібрати для вас будь-яку спецтехніку і автотехніку, конфісковану у власників за борги, керуючись базами даних банків і лізингових компаній.
5
Візьміть машину в лізинг із правом наступного викупу, оскільки це зведе згодом нанівець амортизаційні витрати і дозволить знизити податки на користування технікою.
6
Для того щоб взяти МАЗ б/у в лізинг, ваша компанія повинні відповідати наступним необхідним умовам: - платоспроможність; - стабільні фінансові результати діяльності за останні 3 роки; - наявність позитивної репутації на ринку і робота в тій сфері діяльності, для якої потрібно дана техніка (наприклад, в будівництві); - максимальна відкритість діяльності; - авансовий платіж (до 20% вартості вантажівки); - готовність надати поручительство власників або керівників компанії.
7
Вам потрібно наступні документи: - заявка на придбання вантажівки; - анкета (за формою компанії, що здійснює лізинг); - установчі документи, ЕГРЮЛ, свідоцтво про реєстрацію; - свідоцтво про постановку на податковий облік і коди статистики; - завірені копії паспортів засновників та посадових осіб компанії.