Як зробити тихий глушник. тихий глушник на калину.

Глушитель необхідний для зниження шуму, створюваним потоком відпрацьованих газів, фактично перегороджуючи їм шлях. А в ідеалі перепони для вихлопу газів з циліндра бути не повинно.
Інструкція
1
Щоб почати боротьбу із зайвою шумом, виробленим автомобілем, почніть наступ по всіх фронтах. Перед тим як приступати до рішучих дій, ви повинні чітко уявляти собі роботу вихлопної системи двигуна машини. Адже двигун і система вихлопу збалансовані між собою так, щоб не заважати роботі один одного. І порушення цього балансу може призвести до неправильної роботи двигуна.
2
Скористайтеся найпростішим методом щодо зниження шуму - встановіть «банку» (так автолюбителі називають додатковий кінцевий глушитель). Він зроблений з корпусу, через який проходить труба з отворами. Корпус заповнений наповнювачем з термостійкого волокна, закріпленого дрібною сіткою. Він встановлюється між каталізатором і штатним глушником.
3
Виріжте ділянку труби між каталізатором і глушником необхідної довжини, що відповідає довжині «банки». Зніміть глушник. Встановіть і прикріпіть «банку» до резонатора, використовуючи хомути і листовий азбест для герметизації стику.
4
Встановіть глушник на штатне місце, зістикувавши з «банкою», використовуючи, знову ж таки, хомути і листовий азбест для герметизації стику. При монтажі «банки» або кінцевого глушника необхідно ретельно герметизувати місця стиків труб термостійким азбестом для того, щоб не допустити прорив вихлопних газів, який буде створювати підвищений рівень шуму.
5
Додатковий ефект щодо зниження шуму дасть і заміна резонатора, встановленого на автомобілі заводом-виробником, на таку ж «банку» з термостійким наповнювачем. Заміну штатного резонатора можна провести за тією ж методикою.
6
Ви можете спробувати застосувати і ще один спосіб придушення шуму - замінити випускний колектор на колектор спеціальної конструкції. На жаль, цей метод пов'язаний з труднощами придбання такої запчастини для певних марок автомобілів.