Як знайти господаря машини.

Ви їхали спокійно на роботу на своїй машині. І раптом вас підрізав якийсь торопига, стукнув вашу «ластівку» і розчинився після цього в блакитний бензинової дали ... Єдине, що ви встигли запам'ятати - номер автомобіля не в міру метушливого автолюбителя. Втім, на дорозі (і не тільки там) можуть бути й інші позаштатні ситуації, для вирішення яких необхідно знайти господаря машини, маючи на руках тільки її номер.
Інструкція
1
Відразу після ДТП зателефонуйте в поліцію і/або ГИБДД і представникам вашої страхової компанії для того, щоб запротоколювати пригоду. Передайте всю відому вам інформацію (в даному випадку реєстраційний номер авто) співробітникам ДІБДР. Найближчим часом вони зв'яжуться з вами і повідомлять, хто саме порушив ваш спокій і цілісність вашої машини.
2
Якщо вам потрібні дані про автовласників, щоб дізнатися деякі віхи історії старої машини до того, як ви зважилися, нарешті, її придбати, зверніться на сайт http://bazagibddregion.ru, виберіть регіон, індекс якого вказаний на номері машини, і скачайте на свій комп'ютер бази даних ДІБДР.
3
Введіть у рядок пошуку номер автомобіля і ознайомтеся з отриманою інформацією. Якщо машина належить приватній особі, то в електронній версії реєстраційної картки будуть міститися відомості про його ПІБ, паспортних даних, адресу місця реєстрації та номер телефону. Якщо ж власником автомобіля є юридична особа, то ви дізнаєтеся детальну інформацію про компанію: найменування, фактична адреса, ОГРН, ОКПО, ІПН та контактні телефони.
4
Дізнайтеся, чи дійсно автомобіль належить продавцю. Не панікуйте, якщо виявиться, що господарем авто є якась фірма. Цілком можливо, що продавцем в даному випадку виступає один із засновників компанії, що вирішив продати автомобіль, але ще не перереєстрували його.
5
Зверніть увагу: найповніша, достовірна і постійно оновлювана інформація знаходиться тільки в базах даних ДІБДР. На інших сайтах вам можуть представити викривлену чи неповну інформацію про власника автомобіля. Те ж можна сказати і про бази даних, куплених на «чорному ринку», які в кращому випадку можуть бути застарілими.